Optyk dobierze niedrogie okulary

Długie kolejki do okulisty oraz wysokie ceny wizyt prywatnych, skutecznie zniechęciły mnie do korzystania z pomocy lekarzy tej profesji. Jednak, gdy pogorszył mi się wzrok musiałam coś zrobić. Pracuję przy korekcie tekstów, więc dobry wzrok jest podstawą. Gdy zaczęłam gorzej widzieć, literki ulegały zamazaniu, a w dopuszczanych przeze mnie do druku tekstach pojawiały się literówki. Był to spory problem

Optyk zbada wzrok i dobierze odpowiednie okulary

optyk w KrakowieGdy zwierzyłam się ze swojego problemu koleżance w pracy ta poleciła mi skorzystanie z usług optyka. Dowiedziałam się, że optyk w Krakowie przyjmuje od ręki, zdecydowałam się na wizytę. Gdy pojawiłam się w odpowiednim punkcie, faktycznie poszło bardzo sprawnie. Na badanie czekałam zaledwie 15 minut (tyle trwało odpowiednie przygotowanie sprzętu). Badanie przebiegło szybko i nie było nieprzyjemne (czego tak bardzo się obawiałam). Po zdiagnozowaniu wady, optyk zobowiązał się do doboru odpowiednich szkieł. Dzięki temu, że wybrałam właśnie jego usługi udało mi się uzyskać bardzo konkurencyjną cenę na szkła. Widać było, że mam styczność z profesjonalistą, ponieważ gdy chciałam wybrać soczewki kontaktowe, dowiedziałam się że niestety mam zbyt suche oczy, w związku z czym mogą one powodować podrażnienia. Szkła zostały odpowiednio dobrane. Wzięto pod uwagę nie tylko ich moc, ale również rozmiar (tak, aby cały mój kąt widzenia przechodził przez szkła), a w połączeniu z konkurencyjną ceną, usługa ta była na prawdę wspaniała.

Decydując się na zdiagnozowanie swojej wady, nie chciałam czekać w kolejce do okulisty. Nie stać mnie było również na wizytę prywatną. Na szczęście zdecydowałam się na skorzystanie z usług optyka. Dzięki temu nie tylko udało mi się szybko przeprowadzić badanie wzroku, ale również uzyskać korzystną cenę na okulary. Jestem bardzo zadowolona z wyboru.