zabiegi wyszczuplające

Obrzęki okolic oczu i zabiegi wyszczuplające

Jako młoda mama od prawie dwóch lat sypiam bardzo mało i bardzo nieregularnie. Z tego powodu cały dzień czuje się zmęczona ale co gorsze ? również wyglądam na bardzo zmęczoną i zaniedbaną. Dlatego zastanawiam się ostatnio nad spróbowaniem jednego zabiegu.

Zabiegi wyszczuplające w Lublinie dobrym dodatkiem

zabiegi wyszczuplająceKoleżanka poleciła mi klinikę w Lublinie w której niechirurgicznie usuwają kłopotliwe obrzęki twarzy. Dużo ostatnio na ten temat czytałam i faktycznie wygląda to dość korzystnie. Co więcej endermologia stosowana jest na całym ciele. Z tego co wyczytałam tego typu zabiegi na cellulit pobudzają metabolizm tkanki tłuszczowej, znacznie ją redukując. Byłoby to dla mnie bardzo korzystne rozwiązanie. Odchudzanie nigdy nie szło mi za dobrze a teraz kiedy mam na oku dwójkę małych dzieci trudno mi sobie wyobrazić, żebym mogła wybrać się na siłownię czy basen. Takie zabiegi wyszczuplające Lublin byłyby dobrym dodatkiem, ale przede wszystkim chodzi mi o pozbycie się tych wyrazistych i brzydkich obrzęków wokół twarzy. Ze swoim ciałem jakoś już zdążyłam się pogodzić ale nadal nie mogę się przyzwyczaić do widoku swojej twarzy w lustrze. Widziałam koleżankę po endermologii i efekty były niezwykłe. Zaledwie po jednym zabiegu jej twarz strasznie wyszczuplała, skóra nabrała elastyczności i dosłownie poznikały jej obrzęki z twarzy. Nie oczekuję aż tak rewelacyjnych efektów na swojej twarzy ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona i liczę, że kilka powtórzeń wystarczy aby przywrócić moją zmęczoną skórę z powrotem do życia.

Jestem już umówiona na wizytę w klinice. Niestety popularność tych zabiegów jest tak duża, że trzeba rezerwować terminy z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. To jednak wyraźnie świadczy o wielkiej skuteczności kliniki. Już nie mogą się doczekać wizyty.