Niska cena systemów z rejestratorami czasu pracy

Minimalizacja kosztów w obszarze zarządzania personelem odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Wdrażanie nowoczesnych systemów do automatycznej rejestracji czasu pracy usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstw i niweluje ryzyko związane z kradzieżami i dewastacją. Coraz więcej firm korzysta z nowoczesnych urządzeń rejestrujących służących do identyfikacji i zabezpieczenia obiektu.

Urządzenia rejestrujące i identyfikujące 

dobry rejestrator czasu pracy w niskiej cenieDodatkowo urządzenia służą do rejestracji czasu pracy pracowników, automatycznej rejestracji wejść i wyjść oraz do tworzenia list płac i obecności. Nowoczesny i dobry rejestrator czasu pracy w niskiej cenie niweluje koszty związane z tradycyjną dokumentacją i dodatkowymi etatami w dziale kadrowo płacowym. Niweluje również stworzenie tradycyjnych papierowych list obecności i wszelkiej dokumentacji dotyczącej pracowników. Automatyczne i precyzyjne rozliczanie systemu w organizacji pracy ułatwia tworzenie list płac. Rejestratory mogą być montowane w dowolnej lokalizacji. Mogą znajdować się bezpośrednio przy wejściu do obiektu, a także chronić dostęp do poszczególnych pomieszczeń. Najtańsze modele mają wbudowaną pamięć i rejestrują rozpoczęcie lub zakończenie pracy poprzez użycie karty zbliżeniowej lub specjalnego kodu PIN. Droższe modele posiadają wysokiej klasy optyczne czytniki biometryczne wykrywające żywotność tkanki ludzkiej.

Zarówno jedne, jak i drugie uniemożliwiają sfałszowanie rejestracji i pozwalają na dostęp tylko i wyłącznie osobom z uprawnieniami. Chronią przed wtargnięciem osób niepowołanych i zapewniają bezpieczeństwo w miejscach wrażliwych. Dodatkowo mogą być zintegrowane z systemami bezpieczeństwa, które sterują elektrozamkami lub elektrozaworami. Wszystkie dostępne rejestratory umożliwiają sprawne weryfikowanie pracowników z uwzględnieniem czasu pracy i miejsca wykonywania obowiązków służbowych