mikrodermabrazja

Niepoważna klientka na mikrodermabrazję

W telewizji i Internecie często pojawiają się nagrania przedstawiające awantury rozkręcane przez osoby, które są oderwane od świata i trwają w swoim uporze. Widziałam filmiki o starszych paniach, które okładają ludzi w autobusach torbami z zakupami, bo ci nie chcieli ustąpić im miejsca, znalazłam nagranie z panem.

Mikrodermabrazja w Szczecinie a opryszczka

mikrodermabrazjaOn koniecznie chciał kupić znaczki pocztowe w pralni i dziewczynę, która nie chciała oddać okularów ochronnych robotnikowi. Myślałam, że takie przypadki zdarzają się stosunkowo rzadko, do tego w jakimś równoległym wszechświecie, ale rzeczywistość wyprowadziła mnie ostatnio z błędu i sama mogłam zakosztować ludzkiej nieodpowiedzialności i skrajnego uporu. Pracuję jako kosmetyczka, zatrudnia mnie gabinet kosmetyczny w Szczecinie, który oferuje różne usługi na wysokim poziomie. Mamy uprawnienia, żeby wykonywać takie zabiegi jak mezoterapia i tego typu. W zeszłym tygodniu odwiedziła nas pani w futrze z szynszyli, która chciała zrobić sobie mikrodermabrazję diamentową, miała wcześniej umówiony termin. Mówię, że niestety nie mogę wykonać zabiegu, bo mikrodermabrazja Szczecin nie może być stosowana wtedy, kiedy ktoś ma opryszczkę pod ustami. Kobieta oburzyła się i powiedziała, że jej opryszczka to nie mój interes i mam wykonać zabieg. Nie chciałam się na to zgodzić, bo infekcja wirusowa na twarzy to nie przelewki, ale do kobiety nic nie docierało.

Stwierdziła, że nasz salon kosmetyczny jest poniżej wszelkiej krytyki i zgłosi nas do prokuratury, bo kpimy sobie z ludzi. Awanturowała się przez godzinę, musiała przyjść właścicielka i jej udało się w końcu jakoś wyprosić klientkę.