Nawiązuję współpracę z producentem pończoch

 

Mam swój mały butik z bielizną damską i męską. Posiadam dość bogatą ofertę, ale jednak nie mam wszystkiego. Od znajomej dowiedziałam się, że jest dość tani producent, z którym warto byłoby nawiązać współpracę. Postanowiłam zadziałać.

Dostałam bardzo korzystne warunki u producenta pończoch

producent pończochJest to bardzo dobry producent pończoch, których w ofercie nie posiadam. Klientki bardzo często o nie pytają i wiem, że jak będę je miała w sprzedaży to na pewno tylko na tym zyskam. Wiedziałam, że ten producent pończoch daje bardzo dobre warunki współpracy, ale nie ukrywam, że chciałabym coś więcej jednak ugrać. Wiadomo, mam mały butik i każdy grosz się dla mnie liczy. Umówiłam się na spotkanie i jak zamknęłam swój butik z bielizną do pojechałam do przedsiębiorstwa tego człowieka. Widziałam, że jest sklep przy firmie i ceny były na prawdę niskie. W grę jednak wchodziła tylko sprzedaż hurtowa. Kiedy weszłam do sekretariatu to producent pończoch był na miejscu i na mnie czekał. Powiedziałam co dokładnie mnie interesuje i jakie ceny wchodzą w grę. Długo rozmawialiśmy na temat współpracy i producent pończoch zaoferował mi na prawdę bardzo korzystne warunki. Zadowolona byłam, ponieważ wiedziałam, że los się do mnie uśmiechnął. Zamówiłam pończochy w różnych kolorach i wzorach. Na początek wzięłam mniejszą ilość, żeby sprawdzić jak towar się sprzeda. Kiedy już pończochy pojawiły się w moim butiku i wystawiłam niektóre na wystawę to kobiety zaglądały do mnie bardzo często. Wszystkie pończochy sprzedałam w ciągu tygodnia.

Cieszę się z tej współpracy, ponieważ dzięki niej kondycja mojego butiku znacznie się poprawiła. Zamawiam od tego producenta jeszcze bieliznę męską i wprowadziłam także odzież dla dzieci. Cieszy się ona także zainteresowaniem.