Nasze busy jeżdżące do Niemiec

 

Od wielu lat jestem kierowcą autobusu. Teraz głównie jeżdżę busami i to na dalsze trasy, ponieważ jeżdżenie w kółko w krótkie trasy po jakichś małych miasteczkach mnie nie satysfakcjonowało. Dlatego zostałem kierowcą międzynarodowym w super firmie. Wszystko jest w porządku, wypłaty na czas i nie ma co narzekać, bo nie mamy nadmiarowej liczby godzin.

Jeżdżę busami do Niemiec

busy jeżdżące z Bydgoszczy do NiemiecW mojej firmie jestem już od kilku lat. Nawet nie wiem, ile dokładnie przemierzyłem kilometrów, ale na pewno było ich sporo. Jakbym się dowiedział, to pewnie sam bym nie uwierzył, że tyle wyjeździłem. Ale lubię nasze busy jeżdżące z Bydgoszczy do Niemiec, ponieważ droga jest bardzo ładna, mam proste trasy i jest mi tak wygodnie. Uważam, że o wiele lepiej jest kierowcom międzynarodowym, bo mają więcej profitów z takich dłuższych tras. Przede wszystkim, nie trzeba się zatrzymywać, jak tylko się zobaczy przystanek. Mamy po jednym przystanku w jakichś głównych miastach i to zawsze wystarczy. Pasażerowie, którzy wybierają się w dłuższe trasy, są zawsze milsi, niż tacy na krótszych międzymiastowych. Potwierdzić to może wielu kierowców. Mamy świetnie wyposażone autobusy, każdy z nas ma miejsce do odpoczynku, bo zazwyczaj jeździmy we dwóch. Możemy zrobić sobie kawę, zjeść coś ciepłego i korzystać z wyposażonej nawigacji. Zazwyczaj znamy trasy na pamięć, jednak czasami dzieje się tak, że jakaś droga jest zamknięta i wtedy nowoczesna nawigacja o wszystkim nas poinformuje.

Praca kierowcy, choć może nie należy do najłatwiejszych, jest niesamowicie interesująca. Zawsze spotykamy innych ludzi na swojej drodze, cieszymy się z nowych dodatków do naszych busów i dodatkowo zwiedzamy różne tereny i oglądamy wspaniałe krajobrazy. Najmilej przejeżdża się przez jeziora i morza.