Najnowocześniejsze urządzenie do mezoterapii mikroigłowej

Dzięki prężnie rozwijającej się medycynie estetycznej mamy dziś możliwość skorzystania z niedrogich zabiegów, które zadbają nie tylko o nasz lepszy wygląd, ale również będą miały bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Co więcej potrafią one zapewnić znacznie lepsze rezultaty, aniżeli operacje plastyczne czego prostym przykładem jest mezoterapia igłowa. 

Nowoczesny sprzęt do mezoterapii

dermapenJednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który gwarantuje nam niesamowite rezultaty jest wszystkim już chyba dobrze znana mezoterapia igłowa, która zyskała ogromne zainteresowanie ze względu na oczywiście świetne efekty, ale też poprzez swoją uniwersalność. Zabieg ten może służyć nie tylko w celu polepszenia wyglądu naszej skóry na twarzy. Rewelacyjnie sprawdza się również w walce z cellulitem, oraz z trądzikiem bądź bliznami. Coraz częściej wykorzystuje się ją także w leczeniu napięć mięśniowych oraz nerwobóli z nich wynikających. Mezoterapia jest zabiegiem, który ciągle się rozwija, a wraz z nim także metody i sprzęt. Do najlepszych obecnie należy dermapen przypominający swoim wyglądem długopis. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz poręczności zabieg można wykonywać jeszcze bardziej precyzyjnie. Podczas samego zabiegu na naszej skórze tworzone są mikrouszkodzenia. Dzięki nim nasz organizm przyspiesza tworzenie nowych włókien kolagenowych oraz elastyny odpowiedzialnych za jędrność skóry, ale także przyspieszających proces gojenia.

Obecnie jest to sprzęt pozwalający na najbardziej precyzyjną mezoterapię mikroigłową. Urządzenie to pozwala nam najlepiej kontrolować przebieg całego zabiegu co jest niezwykle istotną kwestią zważywszy na efekty, jakie ma on przynieść. Warto również zaznaczyć, że mezoterapia to nie tylko nakłuwanie skóry. Po jego wykonania wprowadza się pod nią specjalny koktajl witaminowy dopasowany indywidualnie do potrzeb klienta.