Najlepszy komputer do gier

 

Wiele osób granie na komputerze uważa za stratę czasu, gdyż jest to dla niech nierozwijająca zabawa. Jednak są osoby, które z tego zajęcia zrobili swoje hobby, na którym zarabiają niemałe pieniądze. Jednak żeby było to możliwe, potrzebny jest dobry sprzęt.

Na czym można streamować?

komputer do streamowaniaNa początku trzeba wyjaśnić czym w ogóle jest tajemnicze streamowanie. Jest to przede wszystkim granie w różne gry na komputerze z innymi użytkownikami online i relacjonowanie tego zdarzenia za pomocą kamery. Może się to wydawać proste zajęcie, ale największą popularność mają jedynie najlepsi gracze, którzy mają do dyspozycji naprawdę dobry sprzęt. Komputer do streamowania jest przede wszystkim mocnym sprzętem, który pozwala na maksymalne obciążenie komponentów przez długi czas. Gracze potrafią relacjonować swoje przygody przez wiele godzin bez przerwy, a to nie lada wyczyn dla niejednego komputera. Najlepszy będzie do tego celu komputer stacjonarny z dwoma dyskami twardymi, które zapewniają dużo wolnego miejsca na zapisywanie danych. Jest to bardzo ważne przy grach, ponieważ podczas ich trwania ciągle są zapisywane postępy jakie poczyna gracz. Kolejnym ważnym elementem jest oczywiście karta graficzna odpowiadająca za doskonałą jakość obrazu. Każdy model komputera posiada już wbudowaną kamerę na górze monitora, jedna nie są one najwyższej jakości. Jeżeli chcemy, aby transmisja przebiegała płynnie i bez zacinania się obrazu, to warto zainwestować w oddzielną kamerkę internetową wysokiej jakości.

Tego typu komputer można kupić za trzy, cztery, a nawet dziesięć tysięcy złotych. Wszystko zależy od zamontowanych komponentów, które wpływają na jakość pracy urządzenia. Dobrze też żeby komputer był cichy i miał dobry system chłodzenia, bo może się intensywnie nagrzewać.