Najlepszy drewniany plac zabaw

Pozostałości po placach zabaw, budowanych razem z blokami straszyły na naszym osiedlu przez długi czas. Zniszczone place i ławki nie zachęcały do wypoczynku, a wyłącznie niszczały i rdzewiały, tworząc dość nieciekawy widok na terenie osiedla na którym mieszka kilka setek mieszkańców. Rewitalizacja i renowacja terenu była więc mile widzianym działaniem.

Estetyczne drewniane place zabaw na osiedle

nowoczesne place zabaw drewnianeNowe place zabaw prześcigają stare konstrukcje praktycznie na każdym polu. Są nie tylko znacznie bardziej estetyczne, wyglądając lepiej i przyjemniej dla oka, ale również należą do trwalszych i wytrzymalszych, znosząc znacznie większe obciążenia niż dawne, stalowe konstrukcje, niekoniecznie mające pokaźną trwałość. Do rewitalizacji terenu na naszym osiedlu zostały więc użyte nowoczesne place zabaw drewniane, które użyliśmy do stworzenia całkiem okazałego, miniaturowego parku rozrywki dla naszych najmłodszych mieszkańców. Place zabaw mogły być złożone z gotowych części i elementów, i zróżnicowane tak, by w każdym miejscu plac był nieco inny, a przez to równie atrakcyjny co inne, aczkolwiek odróżniał się i stanowił dekorację otoczenia. Montażem takich placów zabaw zajęli się nasi pracownicy, którzy mieli już dość duże doświadczenie w instalowaniu tego rodzaju konstrukcji, aczkolwiek w razie potrzeby, można było również skorzystać z oferty producenta, w której zawarta była także usługa instalacji całego placu w wybranym miejscu.

Nowe place zabaw spodobały się od razu mieszkańcom, i szybko zaczęły być regularnie używane przez najmłodszych mieszkańców osiedla. Nie wykazywały przy tym najmniejszych śladów użycia, nawet po dość nieostrożnym traktowaniu, toteż mieliśmy całkowitą pewność iż nie będą wymagały zbyt szybkiej naprawy, albo wymiany.