Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseosr/domains/miastooferuje.szczecin.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Najlepsza lampa do hybryd - miastooferuje Szczecin

Najlepsza lampa do hybryd

W zależności od tego dla kogo i gdzie będziemy wykonywać manicure hybrydowy, to od tego zależeć będzie jaką lampę najlepiej wybrać. Ze względu na dużą popularność jakie niosą nam hybrydy, zaczęto produkować wiele rodzajów lamp przeznaczonych do utwardzania lakieru. Przed zakupem wybranej lampy warto jest się jednak zastanowić jak i gdzie będziemy ją stosować. 

Jaka lampa i na jaką okazję? 

lampa do paznokci hybrydowychJeżeli szukamy lampy, która swoje zastosowanie będzie miała jedynie w naszym domowym koncie z pewnością wystarczy nam mini Lampa LED 9 W, która doskonale sprawdza się do utwardzania lakierów hybrydowych, jak i przy metodzie żelowej. Jest ona bardzo poręczna dzięki czemu będziemy mogli z łatwością spakować ją do torby. Jest ona przeznaczona jedynie do użytku domowego. Najczęściej kupowanym modelem jest Lampa LED 12 W, która doskonale spełnia się w domu jak i w małym salonie. W przeciwieństwie do lampy mini można spokojnie utwardzić w niej wszystkie 5 paznokci w jednym czasie. Są one energooszczędne oraz nie wymagają wymiany żarówek dzięki czemu z chęcią są wykorzystywane przez profesjonalistów. Najlepsza lampa do paznokci hybrydowych to taka, które jest przeznaczona głównie do profesjonalnych salonów kosmetycznych. Jet to Lampa LED 48 W, która posiada czujniki ruchu i zapala się w momencie włożenia dłoni do środka. Żarówki, które są w lampie, chronią naszą skórę przed nadmiernym nagrzewaniem co zapewnia najwyższy komfort usługi. 

Wybór lampy zależy więc od naszych oczekiwań oraz miejsca, w którym będziemy wykonywali manicure hybrydowy. W domowym zaciszu wystarczy nam lampa o niewielkich gabarytach i niedużej mocy, gdyż jest ona wygodna, przenośna i nie zajmuje dużo miejsca. Jeżeli jednak prowadzimy salon i wykonujemy hybrydy klientką to z pewnością powinniśmy wybrać profesjonalną lampę z dużą mocą.