Na zmarszczki zabieg plazmą azotową

Niedawno moja mama poddała się zabiegowi kosmetycznemu. Chciałabym go wam krótko przedstawić. Jest to zabieg od niedawna oferowany w studiach urody. Jego efekty są niesamowite. Jest to bardzo głęboka regeneracja skóry twarzy i lifting zmarszczek.

Coraz popularniejsze są zabiegi plazmą azotową

plazma azotowaZabieg ten przeprowadza się na powiekach. Wcześniej, by je odmłodzić, musiałybyśmy pójść do kliniki chirurgii plastycznej. Teraz możemy udać się do kosmetyczki i zrobić zabieg wykonywany za pomocą plazmy azotowej. Plazma azotowa jest jednym z najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych obecnie w kosmetyce. Azot zostaje poddany radiofrekwencji, o bardzo dużej częstotliwości, w wyniku czego powstaje plazma, czyli używana podczas zabiegów energia. Jej przekazywanie odbywa się przy pomocy wody w skórze. Skóra po zabiegu jest lepiej nawilżona i zmarszczki stają się mniej widoczne. Już nie potrzeba lasera, by wygładzić zmarszczki na powiekach. Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości – bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn. Ciepło emitowane wraz z energią plazmową intensywnie pobudza komórki do syntezy nowego kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę jędrności i gęstości skóry. W niedługim czasie po zabiegu są już widoczne efekty. Moja mam dzięki temu zabiegowi ma bardzo odmłodzone spojrzenie i dobrze widoczne oko. Jest bardzo zadowolona, że poszła do kosmetyczki.

W porównaniu do zabiegów laserem zastosowanie plazmy azotowej nie powoduje poparzeń skóry i wrażliwości na światło. Pozwala również uzyskać efekt odmładzający, który do tej pory był możliwy tylko przy poddaniu się operacji plastycznej.