Na walentynki zakochani kupują koszulki

 

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki i jako co roku na z okazji tego święta półki w sklepach zasypane są różnorodnymi gadżetami. Mają one służyć ukochanym jako upominki. Co roku istnieją pewne trendy, które decydują o tym, co najczęściej dajemy naszej drugiej połówce. W tym roku są to bluzki z nadrukiem.

Koszulka z wyznaniem miłości

urocze koszulki dla zakochanychWalentynki przywędrowały do nas z zachodu i zostały przyjęte z dużym entuzjazmem. Dzień, w którym w szczególny sposób wyznajemy sobie miłość przez jednych uznawany jest za tandetny, inni zaś traktują go jako fantastyczne przypomnienie tego, co jest w życiu najważniejsze. Opinie nie mają jednak znaczenia w kontekście marketingowym. Przedsiębiorcom po prostu opłaca się święto zakochanych. Każdy praktycznie ulega wpływowi i kupuje coś swjemu ukochanemu. W tym roku niezwykle popularne są urocze koszulki dla zakochanych, które można projektować według własnego wzoru. Większość par decyduje się na umieszczenie na nich swoich imion z wyznaniem miłości w bardziej romantycznej lub śmiesznej formie. Na koszulkach umieszcza się też symboliczne obrazki w postaci serduszek, amorków i tak dalej. Wzór wybieramy sobie sami według własnego uznania. Widziałam już sporo par w takich koszulkach, a jeszcze nie ma czternastego lutego. Oprócz koszulek niezmiennie kupuje się słodkości, ramki do zdjęć, bilety do kina i tak dalej. Co ciekawe osobą obdarowaną nie zawsze jest nasz partner lub partnerka. Coraz częściej okazujemy miłość swoim rodzicom czy rodzeństwu.

Święto zakochanych, popularnie nazywane walentynkami, na dobre zagościło w naszym kraju jako stały punkt w kalendarzu. Sklepy zasypane są gadżetami, którymi obdarowujemy naszych najbliższych. W tym roku panuje moda na koszulki dla zakochanych z uroczymi nadrukami.