Moje adidas originals

 

Dziś chciałam napisać kilka słów o butach. Jest ich wiele- od szpilek na wysokich obcasach, do klapek japonek, w których najczęściej chodzimy po plaży. Jednak według mnie najlepsze obuwie do chodzenia, to buty sportowe. W mojej szafce na buty mam pełno butów na wysokich obcasach, które prezentują się pięknie, jednak nigdy w nich nigdzie nie chodzę, bo jest mi w nich niewygodnie.

Wygodne obuwie dla każdego

Adidas OriginalsZawsze, jak mam gdzieś na szybko wyskoczyć, najlepiej sprawdzają się adidasy. Moje lekkie Adidas Originals są moimi ulubieńcami. Wygodnie się je wkłada, i można od razu się w nich gdzieś wybrać, bez zbędnego kombinowania z zapinaniem, czy dokładnym wiązaniem. Uwielbiam biegać, a w mojej okolicy mam bardzo dużo lasów, w których można robić sobie piesze przechadzki. Bardzo chętnie biegam tam sobie truchcikiem w moich butach. Jest w nich tak wygodnie, że nawet nie czuję, że mam jakiekolwiek buty na sobie. Są lekkie i mogłabym w nich przemierzać cały świat. Do tego, są z naturalnymi wkładkami, które zapobiegają poceniu się stopy. I nie ma obawy, że cokolwiek nam się rozklei, ponieważ nie są klejone, a szyte. Zawsze wielką przyjemność sprawia mi chodzenie po sklepach obuwniczych, i szukanie sobie nowych modeli adidasów. Zazwyczaj kupuję podobny, ale w innych wariantach kolorystycznych. Mam już białe adidasy, i czarne, które są klasyką. Pasują do wszystkiego, nawet do pracy w jakichś biurach. Bardzo dobrze się prezentują. Nie zamienię ich na żadne szpilki.

Nie wyobrażam sobie chodzić w innych butach, na przykład na wysokim obcasie, które obcierałyby mnie i krępowały ruchy. W wygodnych adidasach mam komfort chodzenia, nic mnie nie uwiera, i bardzo dobrze się czuję. Stopa bardzo dobrze się w nich prezentuje, i wygląda na smukłą.