Modne bikini z wysokim stanem

Moda plażowa zmienia się wraz z przemijającymi trendami ubrań na co dzień. Przejawia się to nie tylko w preferowanych kolorach, ale również krojach. W przeszłości kostiumy były zdecydowanie bardziej zabudowane niż dziś. Pozwala to na pokazywanie większej ilości ciała, niż kiedyś. Kobiety korzystają z wolności nie tylko na plażach, ale również opalając się w przydomowych ogródkach.

Bikini z ciekawym krojem

bikini z wysokim stanemNie każda kobieta czuje się jednak na tyle komfortowo ze swoim ciałem, żeby z przyjemnością je odsłaniać. Z pomocą przychodzą kroje, które pomagają ukryć to, co uważane jest za wady naszego ciała. Bikini z wysokim stanem na przykład pomoże poczuć się pewniej kobietom, które czują się niepewnie ze względu na swój brzuch. Wysoki stan nie tylko ukryje niechciane fałdki, ale również wyeksponuje okrągłe biodra i optycznie podkreśli wcięcie w talii. Bikini z wysokim stanem wyglądają trochę jak spodenki, a inspirację czerpią z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy taki krój był niezwykle popularny wśród pań. Wysoki stan jest zdecydowanie bardziej skromny niż kuso wycięte majtki od bikini, które na chwilę obecną zdecydowanie królują na plaży od kilku lat. Na plaży też można się wyróżniać doborem stroju kąpielowego, a na dodatek czuć się w nim pewnie i zakrywać te aspekty figury, którymi niezbyt chętnie chcemy się dzielić z innymi plażowiczami.

Modowe trendy są zmienne jak sierpniowa pogoda tegorocznych wakacji, ale nie oznacza to, że musimy się ograniczać tylko i wyłącznie do wyboru modnych strojów. Zdecydowanie bardziej ważny jest nasz komfort i to, jak się w stroju czujemy. Czasem lepsze jest wrogiem dobrego, a kostiumy sięgające czasów naszych babć okazują się być wygodniejsze i bardziej komfortowe, niż proponowane przez sieciówki bikini.