Metody na wydłużenie włosów

Nie każdy z nas może pochwalić się pięknymi długimi włosami, które dodatkowo są bardzo gęste. Szukamy wtedy rozwiązań, dzięki którym będziemy mogli poczuć się jak na okładce ulubionego magazynu. Obecnie możemy korzystać z naturalnych metod pielęgnacyjnych albo zdecydować się na profesjonalny zabieg w salonie fryzjerskim.

Wydłużanie oraz zagęszczanie pasm włosów

przedłużanie i zagęszczanie włosówGdy chcemy mieć włosy do talii, które będą przy tym bardzo gęste musimy postarać się o nie dobrze dbać. Mimo to musimy mieć również na uwadze stan naszych włosów oraz fakt, iż każdy z nas ma pewnego rodzaju uwarunkowania genetyczne. W związku z tym możemy zdecydować się na zabieg jakim jest przedłużanie i zagęszczanie włosów. Wiele salonów fryzjerskich oferuje różnego rodzaju metody, które różnią się od siebie ceną, jak również wykorzystaniem sprzętu. Niektóre metody jak laserowa czy keratynowa będą nieco droższe, ale przy tym włosy przez dłuższy czas będą utrzymywać swoją długość. Dodatkowo przy metodzie laserowej nie musimy rezygnować ze stylizowania włosów. Innymi metodami są metody na klipsy czy też ringi. Te metody wykorzystują odpowiednie dodatki, które profesjonalista umieści tak, aby były jak najmniej widoczne. Niestety, przy nich musimy szczególnie uważać przy myciu głowy oraz samym czesaniu. Musimy również pamiętać, że ilość pasm, jak również gęstość dopasuje nam fryzjer. Będzie to zależało od kondycji naszych włosów oraz ich grubości. 

Jeśli myślimy o tym, żeby swoje włosy zagęścić oraz wydłużyć musimy wiedzieć, iż mamy na to dwa sposoby. Pierwsze to pielęgnacja, która zajmie nam więcej czasu i efekty będą zależne od naszych uwarunkowań genetycznych. Drugą metoda z kolei jest doczepienie pasm w salonie fryzjerskim, a efekt będziemy mieć od razu widoczny.