Medyczne odsysacze dla każdego

Kilka dobrych lat temu, a będzie to dokładniej rzecz przedstawiając mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, postanowiłam (a raczej sytuacja mnie do tego zmusiła) założyć całkiem nową firmę. Miałam zajmować się produkcja sprzętu medycznego, a dokładniej specjalnych odsysaczy medycznych.

Jakie medyczne odsysacze wybrać dla siebie?

medyczny odsysaczDlaczego postanowiłam zająć się właśnie produkcją medycznych odsysaczy? Jak już wspomniano powyżej zmusiłam mnie to tego ówczesna sytuacja. W owym czasie bowiem przypada bardzo duży kryzys ekonomiczny, który został spowodowany przez wielki krach na giełdzie papierów wartościowych, jaki miał miejsce na całym świecie. Przyczyn tego faktu należy się doszukiwać w ciągle rosnącej cenie baryłki ropy naftowej. Jak się bardzo szybko okazało zakład pracy, w którym pracowałam nie wytrzymał próby czasu i został zlikwidowany. Musiałam poszukać czegoś całkiem nowego. Pracowałam wcześniej również w sektorze medycznym, stąd pewnie pomysł z medycznymi odsysaczami. Taki medyczny odsysacz znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. Jednak nie odrazu zdecydowałam się na założenie własnej firmy. Na samym początku chciałam znaleźć nową pracę na etacie, ale także w sektorze medycznym. Później zauważyłam, że brakuje odsysaczy medycznych i dobrze byłoby otworzyć firmę, która będzie się zajmować produkcję takich. Chciałam je dostarczać głównie do gabinetów dentystycznych.

Okazało się, w naszym całym kraju jest bardzo duże zapotrzebowania na odsysacze medyczne. Taki sprzęt medyczny zużywany jest w bardzo dużych ilościach, dlatego też trzeba produkować go bardzo dużo. W naszym kraju istniał tylko jeden zakład, który zajmował się produkcją i prawie wszystkie odsysacze trzeba było sprowadzać z zagranicy, głównie z Chin.