Mama wybrała dobrego fotografa

 

Moja mama jest ostatnio bardzo zaangażowana w przygotowania do naszego ślubu. Z narzeczonym sami chcemy zapłacić za całe wesele żeby móc o wszystkim decydować. Mama postanowiła nam dołożyć do uroczystości, żeby na wszystko nam na pewno starczyło. Nie chcemy korzystać z dodatkowych pieniędzy. Ale nie do końca wiemy jak to przekazać mamie.

Mama załatwiła nam fotografa na ślub

fotograf na ślub z CzęstochowyPostanowiłam mamie delikatnie dać do zrozumienia, że zamiast pieniędzy to mogłaby nam znaleźć jakiegoś dobrego i polecanego fotografa. Wiedziałam, że jak dam mamie jakieś zadanie do wykonania to będzie czuła się potrzebna i będzie cieszyła się, że może nam pomóc. Mama załatwiła nam kilka spotkań. dzisiaj byliśmy u pierwszego fotografa. Fotograf na ślub z Częstochowy zrobił na nas od razu dobre wrażenie. Miał dużo ciekawych pomysłów, które nam odpowiadały. Na spotkanie przyszedł przygotowany. Posiadał przy sobie wiele katalogów ze zdjęciami, które wykonał. Powiedział jak wygląda współpraca z nim i na co on zwraca największą uwagę. Muszę przyznać, że nie sądziłam że mama dokona aż takiego wyboru. Postanowiliśmy odmówić kolejne spotkania i zdecydowaliśmy się na pierwszego fotografa. Mama była zachwycona, że mogła nam pomóc. Powiedziała, że ona sama za niego zapłaci i to będzie jej prezent ślubny. Bardzo jej podziękowaliśmy. Mama uwielbia organizować różne przyjęcia i bardzo dobrze się w tym odnajduje. Powinna się tym zająć na stałe.

Cieszę się, ze mam tak dobry kontakt z moją mamą. Zawsze mogłam na nią liczyć. Wspierała mnie w każdej sytuacji. Od razu zaakceptowała mojego przyszłego męża i mają bardzo dobre relacje co mnie bardzo cieszy. Już nie mogę się doczekać naszej uroczystości i zdjęć, które zrobi nam fotograf. Ślub to będzie dla mnie najważniejsza uroczystość.