Kto w Warszawie upierze wykładzinę dywanową?

Mam w domu eleganckie wykładziny dywanowe. Zawsze pod koniec roku staram się je uprać. Dzięki temu są one stale miękkie i delikatne w dotyku. W ogóle nie widać po nich, że mają już kilka lat. Zawsze robiłam to domowymi sposobami, jednak zabiera to dużo czasu. W tym roku urodziłam dziecko i nie miałam na to czasu, dlatego postanowiłam znaleźć firmę, która się tym zajmie.

Zamówiłam kompleksowe pranie wykładziny dywanowej

pranie wykładzin dywanowych warszawaMoja sąsiadka podpowiedziała mi, jaka firma w naszej okolicy oferuje profesjonalne pranie wykładzin dywanowych Warszawa to miejscowość, w której nie pobierają dodatkowych opłat za dojazd do klienta, ponieważ ich siedziba znajduje się właśnie w tym mieście. Zdecydowałam się skorzystać z usług proponowanej przez nią firmy, ponieważ mieli bardzo dobrze skonstruowaną ofertę, która mnie przekonała. Za każdym razie dobierali oni środki czystości i sprzęt piorący do materiału z którego wykonana była wykładzina. Dzięki temu byłam pewna, że nie zostanie ona uszkodzona przez zbyt silne środki czyszczące czy nieodpowiedni sprzęt. Najpierw dokładnie odkurzali dywan, żeby upewnić się, że nie wbiją w wykładzinę żadnych tabletek czy cukierków, które mogły przypadkowo zaplątać się, gdzieś między włosiem dywanu. To było bardzo ważne szczególnie jeśli ktoś miał wykładzinę z wysokim włosiem. Następnie prali wykładzinę za pomocą odkurzacza działającego pod ciśnieniem.

Mieli bardzo szybkie terminy. Umówiłam ich usługę już na następny dzień. Pojawili się oni w moim mieszkaniu punktualnie i od razu zabrali się do pracy. Bardzo szybko i sprawnie uprali wykładzinę, a następnie wysuszyli ją, dzięki czemu miałam pewność, że pranie które znajdowały się pod wykładziną nie nasiąkną wodą. Byłam bardzo zadowolona z ich kompleksowych i profesjonalnych usług.