Kręcenie firmowych filmów reklamowych

Ze spokojem mogę stwierdzić, iż nie musiałem długo szukać swojej drogi życiowej. Patrząc na znajomych, którzy motali się od branży do branży, uznałem to za błogosławieństwo. Od małego bardzo lubiłem oglądać filmy jak i je tworzyć, wobec czego moja droga życiowa była mi niejako pisana. Wystarczyła jedynie chęć i wena – a na to nie mogłem i w dalszym ciągu nie mogę narzekać. 

Kręcenie filmów dla firm jako pasja

filmy reklamowe dla firmMoją pasją od zawsze było filmowanie. Odkąd tylko pamiętam, bardzo lubiłem uwieczniać otaczające mnie zjawiska na filmach. Zdjęcia były dla mnie zbyt ulotne. Jasnym wobec tego było, że związałem ze swoim hobby przyszłość. Poza tym chciałem, aby moja praca była dla mnie przyjemnością. Tak też się stało. Poczyniłem jednak bardzo odważne kroki. Wyjechałem z Polski do kraju, którego kultura od zawsze mnie intrygowała. Tym krajem jest Japonia. W Polsce wyrobiłem odpowiednio kuszące i rozległe portfolio, ażeby w Japonii swobodnie dostawać zlecenia na filmy reklamowe dla firm. Jestem bardzo ukontentowany, ponieważ ciągle mam swobodę wyboru zleceń, które wydadzą mi się interesujące. Cieszy mnie, że nie muszę brać każdego, ażeby swobodnie żyć. Co więcej, japońskie firmy bardzo chętnie ze mną współpracują, gdyż staram się być w stu procentach profesjonalny. Bardzo dobrze czuję obecne trendy, które panują na rynku, co z pewnością zauważalne jest w moim portfolio. Myślę, że jest to zaleta, która nierzadko przesądza o tym, że to ja otrzymuję zlecenia. 

Jestem bardzo zadowolony z zawodu, który wykonuję. Co więcej, bardzo dużo satysfakcji sprawiają mi filmy, które tworzę. Jestem freelancerem i jest mi z tym bardzo dobrze. Jestem typem osoby, którą praca na etat bez wątpienia by męczyła. Dlatego też jestem wdzięczny losowi, że przygotował da mnie taki scenariusz.