Koronkowa sukienka na studniówkę

Okres liceum był takim najfajniejszym czasem dla mnie. Uwielbiałam chodzić do szkoły i moich znajomych. Udzielałam się w kołach zainteresowań, pomagałam przy organizacji różnych ważnych szkolnych wydarzeń. Niestety, nie wiem jak to się stało, ale już nadszedł ostatni rok i wszystko zleciało tak szybko. Trzeba było przygotować się na bal maturzystów.

Studniówka w nieziemskiej, koronkowej sukience

sukienka koronkowaBal maturalny był tak wyczekiwanym momentem przeze mnie, że cały czas moje myśli krążyły tylko wkoło tego wydarzenia. Musiałam nabyć jakąś wyjątkową kreację. Wszystkie dziewczyny rozprawiały nad sukienkami, bo żadna z nas nie chciała mieć takiej samej. Mnie od początku wpadła w oko sukienka koronkowa którą zobaczyłam w galerii handlowej. Dlatego miałam wielkie szczęście, bo całkowicie tego nie planowałam. Akurat wybrałam się po buty do biegania, gdy nagle moje oczy skierowały swoje spojrzenie na nową kolekcję jednego z takich bardziej luksusowych i eleganckich sklepów. Spojrzałam na sukienkę i wiedziałam, że to jest właśnie mój ideał, w którym chcę pójść na studniówkę. Była w kolorze błękitu, trochę wchodzącym w miętowy. Ozdobiona koronką praktycznie na całej długości, ale miała takie wstawki po bokach ze zgrzewanych cyrkonii w opalizujących kolorach. Miała też rozcięcie, które dodawało jej dodatkowego uroku. Zastanawiałam się tylko, czy będzie mój rozmiar i czy sukienka będzie na mnie dobrze leżała, bo to był priorytet.

Tak jak się spodziewałam, sukienka wyglądała na mnie wspaniale. Taki krój pasowałby do każdego typu figury. Pięknie się układała, zakrywała to co ma zakrywać, czyli jakieś fałdki na brzuchu. Od razu ją kupiłam i dzięki temu ominął mnie ten cały stres z zakupami i poszukiwaniem swojej kreacji Miałam wyjątkowe szczęście.