pożyczki

Koleżanka wzięła pożyczkę dla zadłużonych

Moja dobra znajoma ma od pewnego czasu problemy finansowe. To znaczy nie są to takie problemy, które nie dawałyby spać po nocach. Po prostu straciła tak zwane bezpieczeństwo finansowe. Do tej pory miała więcej pieniędzy jednak do tej pory miała męża. Rozwiodła się i jej sprawy finansowe bardzo się zmieniły.

Pożyczka bez BiK uratowała jej saldo

pożyczkiWcześniej na te wszystkie zobowiązania były dwie pensje. Teraz zobowiązania i opłaty nie zmieniły się a ilość gotówki jaką dysponuje zmieniła się bardzo. Koleżanka postanowiła coś z tym zrobić. Chciała pospłacać swoje różne zobowiązania jakie miała w bankach, chciała mieć po prostu jedną ratę i to wszystko. Na to wszystko potrzebowała jednak pożyczki. Ze względu na to, że w bankach miał już jakieś opóźnienia nie mogła dostać tam nowego kredytu. Znalazła jednak firmę, które oferowała pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik i to było właśnie coś dla niej. Taka pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik udzielana jest bardzo szybko i naprawdę nie ma przy tym zbyt wiele formalności. Dobrze, że są takie niskooprocentowane pożyczki bez bik dla zadłużonych bo inaczej koleżanka miała narastający problem. W tej firmie pożyczkowej jest nawet pożyczka dla firm bez bik, czyli nawet taki osoby mogą liczyć na finansowanie. Koleżanka gdy otrzymała tą pożyczkę spłaciła swoje zobowiązania w bankach i tym samym miała teraz tylko jedną ratę do płacenia. Koleżanka zmieniła także pracę na taką, która jest lepiej płatna. Także w końcu jej problemy się skończą. Rozmawiałam z nią ostatnio i także już niedużo zostało jej do spłaty tej zaciągniętej pożyczki. Także niedługo nie będzie miała już żadnych zobowiązań finansowych.

A wtedy jak powiedziała spakuje się i pojedzie na jakieś super wakacje, które na pewno jej się po ostatnich przeżyciach należą a na których nie była od dawna.