Klienci chętnie wybierają meble na wymiar

Tata poszukuje chętnych osób do współpracy. Tata jest stolarze i prowadzi swoją firmę od kiedy pamiętam. W dzisiejszych czasach ma sporą konkurencję ale dobrze sobie radzi na rynku. Klienci doceniają jego doświadczenie a także renomę, którą sobie wypracował przez te wszystkie lata. Tata ma nowoczesną stronę internetową dzięki której klienci mogą oglądać sobie efekty jego pracy.

Tata wykonuje meble

lubin meble na wymiarTata bardzo angażuje się w każde zlecenie. Stara się żeby wszystkie jego meble były jak najlepszej jakości. Zadowolenie klientów w dzisiejszych czasach jest najważniejsze. Trzeba dbać o każdego klienta, żeby nie poszedł do konkurencji. Dobrze wykonywane Lubin meble na wymiar są też najlepszaą reklamą. W taki sposób tata działa od wielu lat i dzięki temu tak długo jest na rynku. Zaproponowałam tacie także reklamę, która mógłby przygotować dla swoich klientów na ulotkach. Klienci lubią teraz zniżki i promocje. Tata mógłby zainwestować w ulotki i tam zamieścić kupon promocyjny. Na pewno sporo osób zdecydowałoby się na współpracę a tata miałby jeszcze więcej zamówień. Mój pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Ulotki, które wykonała mu firma z Lubina były bardzo eleganckie. Tata zgodził się na zniżkę w wysokości piętnastu procent. Uważam, że to jest spor a zniżka i klienci powinni ją docenić. Tata nie sądził, że aż tylu klientów będzie chciało z nim współpracować. Musiał zatrudnić dwie dodatkowe osoby z doświadczeniem żeby zdążyć ze wszystkimi zamówieniami.

Tata podziękował mi za pomysł. Ja bardzo ciesze się, że rodzinna firma rozwija się i nadal ma przed sobą duże perspektywy. Klienci lubią meble na wymiar bo są one lepszej jakości i pomimo swojej wyższej ceny nadal będzie na nie spore zapotrzebowanie. Tata z pracownikami przygotowuje meble na wymiar do każdego pomieszczenia.