Kalendarze piramidki z odklejanym kalendarium

Jednym z minusów posiadania dużej rodziny było to, że czasami trudno o wszystkim pamiętać i utrzymać kontrolę nad wszystkim. Zwłaszcza jeśli każde z dzieci ma inne zajęcia, kursy, zainteresowania, a dodatkowo zarówno ja, jak i mąż, mamy wiele spraw zawodowych, które wymagają ścisłego trzymania się harmonogramów. Częste zapominanie o ważnych datach spowodowało, że w końcu wpadłam na całkiem ciekawy pomysł, jak z tym wszystkim się wygodnie uporać.

Piękne kalendarze piramidki ? klejone kalendarium

kalendarz piramidka z klejonym kalendariumJesteśmy, jak wspomniałam, dużą rodziną. Jest mąż, który ma firmę i wiele spraw załatwia zdalnie. Jest czwórka dzieci, dwie córki w wieku 7 i 9 lat, oraz dwójka nastoletnich chłopców. Dodatkowo ja prowadzę hodowlę psów rasowych ? owczarków szkockich. Wszyscy mamy mnóstwo ważnych dat, o których musimy pamiętać. Od wizyt lekarskich i weterynaryjnych, przez zajęcia szkolne i pozaszkolne, na terminach zawodowych kończąc. Udało mi się jednak to ogarnąć. Pomógł mi w tym kalendarz piramidka z klejonym kalendarium. Ażeby być bardziej precyzyjną, sześć takich kalendarzy. Wymyśliłam, że będę zamawiać tego typu kalendarze, spersonalizowane, dla każdego członka rodziny. Każdy ma je na swoim biurku i każdy zapisuje na nich, co ma zrobić jakiego dnia. W ten sposób w bardzo prosty sposób zaczęliśmy wszyscy mieć bardzo dużą kontrolę nad swoimi harmonogramami i pilnowanie terminów stało się banalnie proste.

Mało tego, nie ma problemu, żeby jedna osoba sprawdziła w kalendarzu drugiej, czy danego dnia ma coś pilnego do zrobienia, czy może w czymś wtedy pomóc. Takie piramidki kalendarze bardzo dobrze się sprawdzają u nas. A odklejane kalendarium pozwala szybko pozbywać się już niepotrzebnych dat, o których należy już zapomnieć i skupić się na nowych.