Jedzenie z cateringu

Nie każdy z nas w ciągu dnia ma czas na spożywanie pełnowartościowych posiłków o stałych porach. Dania zamawiane w restauracjach barach nie zawsze spełniają nasze wymagania. W dużych placówkach oświatowych i firmach, nikt nie gotuje, a jedynie są zamawiane gotowe dania z dowozem.

Jakie dania są w cateringu?

CateringZamawiając posiłki w pakiecie, możemy decydować o naszym menu i dowolnie modyfikować śniadania, obiady i kolacje. Szkoły, uczelnie i przeróżne placówki państwowe, które dysponują stołówką, zamawiają gotowe dania, które realizuje Catering. Możemy ustalić dni tygodnia, w które dania są dowożone, wybrać menu na każdy dzień i cieszyć się posiłkami, których nie trzeba już podgrzewać, ponieważ ciepłe docierają do odbiorcy. Z usług cateringowych chętnie korzystają duże firmy zatrudniające ponad dwudziestu pracowników, gdyż nie muszą tworzyć oddzielnej kuchni, w której będzie można posiłki przygotowywać, a jedynie muszą dysponować pomieszczeniem socjalnym, w którym pracownicy mogą zjeść obiad. Dania z Cateringu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Oddzielne dania dla cukrzyków, wegetarian, czy osób chorych na celiakię. Możemy nawet ustalić ilość kalorii jaką mają zawierać poszczególne dania jeżeli jesteśmy na ścisłej diecie. Takie rozwiązanie jest wygodne jeżeli nie mamy czasu na samodzielne gotowanie w domu, albo nie mamy do tego talentu. Firmy cateringowe chętnie współpracują z dużymi instytucjami i firmami, do których codziennie dowożą śniadania i obiady.

Zdrowa dieta może pochodzić z Cateringu, bo teraz do przygotowywania posiłków na zamówienie są wykorzystywane tylko zdrowe produkty, ponieważ klienci wymagają najwyższej jakości. Cena jednego dania zależy od jego wielkości i wykorzystanych składników. Najtańszy obiad kosztuje już niecałe dwadzieścia złotych.