Jadę na ważne spotkanie na Mazurach

To miało być zwykłe spotkanie handlowe, na które zostałem zaproszony. Nawet nie spodziewałem się ile wrażeń będzie tam na mnie czekało. Spotkanie zorganizował prezes, który zaprosił całą kadrę zarządzają oraz wszystkich kontrahentów z całego kraju.

Na spotkaniu zaplanowaliśmy konferencję dla wszystkich

konferencje i spotkania - MazuryPojechaliśmy do hotelu, który oferuje konferencje i spotkania – Mazury, na które przyjeżdżają dość poważni przedsiębiorcy. Od razu zauważyłem, że miejsce jest wyjątkowe. Do dyspozycji otrzymaliśmy najlepszą salę, w której odbywało się spotkanie. Omawialiśmy tam sytuację na rynku i spadki na giełdzie. Niestety, ale nie wszyscy mogli dotrzeć, dlatego zaplanowaliśmy, że odbędzie się w późniejszym czasie konferencja. Ma ona być także w tym hotelu co mi się spodobało, ponieważ jest to bardzo komfortowe miejsce. Dostałem pokój jednoosobowy, który był bardzo dobrze wyposażony. Była tam łazienka, barek na alkohole oraz telewizja satelitarna. Wieczorem ma być oficjalna kolacja dla wszystkich gości i odbędzie się ona w hotelowej restauracji. Już tam byłem na obiedzie i było super. Ogólnie ten hotel, który oferuje konferencje i spotkania – Mazury jest bardzo dobrze zorganizowany. Wszystko było przygotowane na czas i niczego nie brakowało. Podczas spotkania cały czas dostępna była ciepła kawa, herbata i napoje. Nawet można było poczęstować się jakimiś ciastkami. Pierwszy raz uczestniczyłem w tego typu spotkaniu i nie ukrywam, że miejsce zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Niecierpliwie czekam na konferencję.

Po powrocie do domu o wszystkim opowiedziałem mojej małżonce. Zrobiłem także mnóstwo zdjęć, by mogła zobaczyć jakie to miejsce. Konferencja będzie w przyszłym miesiącu i już nie mogę doczekać się tego wyjazdu. Będzie tak samo udany.