Skorzystałam z pomocy skutecznego dietetyka

Od kilkunastu lat miałam bardzo duże problemy zdrowotne. Najgorsze było to, że nie mogłam uprawiać zbyt intensywnych sportów. Smutki zajadałam słodyczami, co nie wyszło mi na zdrowie. Niestety, miałam przez to bardzo dużą nadwagę. W końcu postanowiłam wziąć się w garść i schudnąć, ponieważ obawiałam się, że wkrótce będę miała przez nadwagę kolejne problemy zdrowotne.

Gdzie w Krakowie znajdę skutecznego dietetyka?

naprawdę skuteczny dietetyk krakówWiedziałam jednak, że z tak dużą nadwagą nie poradzę sobie samodzielnie. Tym bardziej, że kompletnie nie znałam się na dietach. Doszłam więc do wniosku, że będę musiała pójść do dietetyka. Porozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką. Poleciła mi ona nawet pewnego specjalistę. Był to naprawdę skuteczny dietetyk Kraków to miejscowość, gdzie znajdował się jego gabinet. Swój gabinet prowadził on już od kilkunastu lat i posiadał on bardzo duże doświadczenie kliniczne, szczególnie przy pracy z pacjentami posiadającymi wiele schorzeń w mniej lub bardziej bezpośredni sposób wpływającymi na wagę. Tak było w moim przypadku, dlatego wiedziałam, że dietetyk ten z pewnością mi pomoże. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy okazało się, że ma on bardzo szybkie terminy oczekiwania na wizytę. Już kilkanaście dni później o umówionej godzinie zjawiłam się u niego w gabinecie. Od początku wizyty wiedziałam, że trafiłam na bardzo dobrego fachowca.

Bardzo mi on pomógł. Najpierw jednak zlecił wszystkie niezbędna badania, a po ich wykonaniu przeprowadził ze mną wywiad medyczny. Przygotował dla mnie specjalną dietę i plan ćwiczeń. Ucieszyłam się, że uwzględnił on w diecie moje preferencje żywieniowe i nie umieszczał tam dań ze składnikami, których bardzo nie lubię. Dieta zaproponowana przez tego dietetyka okazała się bardzo skuteczna.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dieta