Jestem zachwycony serwisem ekspresów Delonghi

Miałem ostatnio sposobność na własnej skórze przetestować, w jaki sposób działa autoryzowany serwis ekspresów znanego producenta – firmy Delonghi. Tak się składa, że posiadam od kilku lat urządzenie tej marki. Jestem z niego bardzo zadowolony, a samo urządzenie działało przez wiele lat bez zarzutów. Ostatnio doszło w nim do usterki zasilania i dlatego właśnie miałem okazję przetestować ich usługi serwisowe.

Fachowość serwisantów bardzo mnie zaskoczyła

fachowy serwis ekspresów do kawy delonghiZacznę od tego, że już sam kontakt telefoniczny z tym serwisem przebiegał bardzo profesjonalnie i bezstresowo. Od razu wysłano do mnie kuriera, który następnego dnia odebrał spakowane przeze mnie urządzenie. Dzięki temu mój ekspres błyskawicznie trafił w ręce serwisantów. Już po trzech dniach ten naprawdę fachowy serwis ekspresów do kawy Delonghi odesłał mi naprawione urządzenie. W przesyłce otrzymałem list z dokładnym wyjaśnieniem usterki i rozpisanymi pracami wykonanymi przez serwis. Nie musiałem się martwić o nic, bo w środku był po prostu rachunek do zapłaty z dwutygodniowym terminem płatności. Dostałem jeszcze upominek w postaci małej torebki kawy. Bardzo mnie to zaskoczyło podobnie zresztą jak niska cena, na jaką opiewała wystawiona faktura. Muszę przyznać, że cała obsługa i dokładne opisanie wykonanych prac wywarły na nie ultra pozytywne wrażenie. Konieczność wymiany zasilania w ekspresie wynikała po prostu ze zwykłego zużycia materiału.

Nie miałem w domu ekspresu jedynie przez kilka dni, ale bardzo mi go w tym czasie brakowało. Nie ukrywam, że przyzwyczaiłem się do swojej ulubionej kawy przygotowywanej każdego dnia o poranku i po obiedzie. Na szczęście marka Delonghi może się pochwalić świetnie działającym serwisem, który bardzo szybko i sprawnie wykonuje niezbędne w urządzeniach naprawy.