Nowoczesne lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe święcą obecnie rekordy popularności. Wybiera je coraz więcej kobiet i nie ma w tym nic dziwnego. Przekonuje je  przede wszystkim ich legendarna trwałość. Dobrze zrobiona stylizacja paznokci może utrzymywać się w nienagannym stanie nawet przez 3 tygodnie. Sama maluję sobie paznokcie ale lakier wytrzymuje na nich 2-3 dni i potem odpryskuje.

Hybrydowy lakier do paznokci na imprezę

różowy, neonowy lakier hybrydowyW sobotę idę z chłopakiem na imprezę do klubu. Chciałabym mieć fajnie zrobione paznokcie, nietypowy i trwały kolor. Moja przyjaciółka, która jest manikiurzystką poleciła mi różowy, neonowy lakier hybrydowy. Kupiłam sobie taki  neonowy lakier, który idealnie pasował na klubową imprezę. Lakier był delikatny a jednocześnie intensywny, różowy neon z delikatną domieszką białych nut. To ultra dziewczęcy, pobudzający kolor, który zdecydowanie przywodzi mi na myśl różowe pantofelki, przesuwające się finezyjnie po parkiecie w rytmie fokstrota. Lakier był po prostu przepiękny i rzucający się w oczy a o to mi chodziło. Nowoczesna kauczukowa formuła lakieru hybrydowego tworzy ochronną powłokę dla paznokci. Kremowa konsystencja  ułatwia rozprowadzanie produktu. Lakier był idealny, miał piękny neonowy kolor i łatwo się nim malowało, nie wyjeżdżało i nie brudziło skórek. Poza tym kolor pokrywający lakier hybrydowy jak jest równomiernie rozprowadzony nie ma żadnych pęcherzyków powierza, pęknięć czy odprysku lakieru. Paznokcie były idealne.

Neonowe lakiery hybrydowe to zdecydowanie kolory dla pewnych siebie i przebojowych osób. Myślę, że jestem taka osobą, bardzo otwartą, kochającą ludzi i świat. Paznokcie z hybrydą są gładkie i niesamowicie lśniące. Efekt hybrydy utrzymuje się bardzo długo. Nie musimy się martwić poprawianiem czy domalowywaniem.