Hit sprzedaży ? grzejniki akumulacyjne

 

Pracuję w hurtowni instalacyjnej w dużym mieście. Ponieważ zbliża się sezon grzewczy bardzo dużo ludzi przychodzi po materiały potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania. Na miejscu mamy dostępne elementy właściwie do wszystkich rodzajów ogrzewania ? co, gazowego oraz elektrycznego.

Zalety pieców akumulacyjnych

piec akumulacyjnyRury, kształtki, piece, grzejniki ? wszystko jest na magazynie. Zaopatrują się u nas firmy instalatorskie oraz prywatni ludzie. Od kilku dni mamy specjalną ofertę. Z uwagi na fakt, że wśród ogrzewania elektrycznego dużą popularnością cieszy się ostatnio piec akumulacyjny można go u nas kupić w specjalnej cenie. Jest to taki specjalny grzejnik, który po prawidłowym dobraniu oraz ustawieniu potrafi zaoszczędzić sporo energii elektrycznej. Grzałki, które znajdują się w środku pieca nagrzewają specjalne cegły, po czym zgromadzone ciepło oddawane jest na zewnątrz. Jest on jeszcze bardziej wydajny kiedy klient ma w domu dwie taryfy energetyczne. Wtedy piec nagrzewa się gdy prąd jest w tańszej taryfie a oddaje ciepło, gdy jest droższa taryfa. Trzeba tylko dobrze klientowi dobrać moc aby we właściwym stopniu nagrzać pomieszczenie. Na miejscy dostępne mamy różne modeli takich pieców. Różnią się one głownie sposobem oddawania zgromadzonego ciepła. Są dostępne także modele przeznaczone do łazienek, które są odporne na wyższą wilgotność powietrza. Moim zdaniem jest to bardzo dobra alternatywa dla zwykłych grzejników elektrycznych. Większość klientów, którzy przychodzą po grzejniki elektryczne kupuje jednak piece akumulacyjne.

Promocja za kilka dni się kończy a zainteresowanie piecami jest naprawdę duże. Moim zdaniem na wykonaniu ogrzewania nie można oszczędzać. Jest to instalacja, która ma posłużyć kilka a nawet kilkanaście lat dlatego wybrany asortyment musi być niezawodny.