Grecki jacht na własny użytek

Znacie to uczucie, gdy podczas srogiej polskiej zimy, kiedy za oknem już ciemno, pada śnieg i człowiek generalnie ma ochotę zawinąć się w kołdrę. z zazdrością przeglądacie blogi podróżnicze? Wraz z chłopakiem po kilku miesiącach mieliśmy już takie rozeznanie, że uznaliśmy, iż zamiast ciągłego narzekania, musimy wybrać się na jakąś wycieczkę sami. Jedyną sprawą, którą rozwiązaliśmy prędzej było wyszukiwanie frazy; czarter jachtów grecja. Dlaczego? Ponieważ później w sezonie, byłoby nam trudno znaleźć miejsca.

Wynajęcie jachtu i podróże na własną rękę

czarter jachtów grecjaWiadomo jak to jest z wycieczkami. Albo człowiek wykupi miejsce na turnusie w zorganizowanym biurze podróży i po kilku dniach narzeka na głupotę swoich dopiero co zapoznanych towarzyszy, albo wszystko wyszukuje na własną rękę i robi co chce, kiedy chce i z kim chce. My zdecydowaliśmy się na drugą opcję w związku z czym, że uznaliśmy, iż póki jesteśmy młodzi możemy zrobić coś szalonego i ruszyliśmy na naszą wyprawę, tak naprawdę wiedząc tylko tyle, jaki kraj jest naszą docelową destynacją. Jak wspomniałam wcześniej, wyszukanie frazy; czarter jachtów grecja w związku ze swoją popularnością przyniosło wiele interesujących wyników. Dlatego też całkiem schematycznie postanowiliśmy poszukać jak najwyższego standardu o jak najniższej cenie. Dobrze się trafiło ponieważ jeszcze w styczniu można liczyć na duże promocje.

Z tego, co czytaliśmy podczas sezonu urlopowego bardzo ciężko jest o czarter jachtu, dlatego też mając na uwadze fakt, że bardzo interesuje nas zwiedzenie lokalnych wysp, zadbaliśmy o to jeszcze o czasie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ten rejs był naprawdę idealnym pomysłem; to, co zobaczyliśmy jest niemalże nie do opisania. Na pewno wrócimy jeszcze do Grecji.