Gdzie wybrać się na narty?

Narty są jednym z najbardziej lubianych sportów zimowych. Jest to świetny sport zarówno dla dorosłych i dla dzieci, który można uprawiać wspólnie z innymi, przez co nierzadko na stokach można zobaczyć całe rodziny jeżdżące na nartach. Polska jest miejscem zdecydowane niedocenianym przez narciarzy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mamy coraz lepsze wyciągi narciarskie.

Zieleniec to dobre miejsce dla początkujących i zaawansowanych

narty zieleniecGdzie więc jechać by móc odczuć na swojej skórze te coraz to bardziej nowoczesne wyciągi i poczuć prawdziwy klimat polskiej zimy? Zdecydowanie warto wybrać kierunek na Zieleniec! Jest to bardzo popularny ostatnio ośrodek narciarski, który cały czas się rozwija i podwyższa swoje standardy. Dzięki temu jeżeli chodzi o ludzi wybierających się na narty Zieleniec odnotowuje coraz lepsze wyniki i w sezonie roi się tam od narciarzy i snowboardzistów. Jest o też jeden z największych ośrodków narciarskich jakie można w Polsce odwiedzić – posiada ponad 32 kilometry tras narciarskich. Jeżeli chodzi o wyciągi i koleje narciarskie to jest ich 29. Jest to świetnie miejsce i dla rodzin, wśród których są początkujący narciarze. Nie ma problemu by znaleźć jakieś bardzo proste trasy, które służą nauce jazdy na nartach – łatwo znaleźć jest instruktorów, którzy w tym pomogą. Jednakże również osoby z dużym doświadczeniem znajdują tu trasy dla siebie. Znaleźć tam można nawet jedną czarną trasę, jeżeli kogoś by taka interesowała.

Polska jeżeli chodzi o ośrodki narciarskie ma wiele do zaoferowania. Naprawdę mocno staramy się by doścignąć to, jaką infrastrukturę narciarską można znaleźć chociażby w Austrii. Idzie nam dobrze i jesteśmy na dobrej drodze by polskie góry stały się międzynarodowym ośrodkiem narciarskim. W każdym razie w Zieleńcu można spotkać już naprawdę dużo obcokrajowców.