Gdzie w Warszawie znajdę salę na imprezę?

Zbliżała się Pierwsza Komunia Święta mojej córeczki. Razem z mężem zdecydowaliśmy się po uroczystości w kościele, zrobić przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Zgodziłam się z tym, ale uznałam, że na pewno nie będę zajmować się gotowaniem i obsługą gości w domu. O wiele lepsze było moim zdaniem wynajęcie sali na imprezę okolicznościową.

Wynajęliśmy idealną salę na imprezę okolicznościową

idealna sala na imprezy okolicznościowe w warszawieTeraz musieliśmy jeszcze tylko znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie takie przyjęcie mogłoby się odbyć. Zależało nam na tym, aby miejsce to znajdowało się blisko centrum Warszawy, żeby nasi goście nie musieli zbyt daleko jeździć, pomiędzy kościołem a salą. Na szczęście nie mieliśmy z tym problemów. Bardzo szybko udało nam się znaleźć bardzo fajną salę. Była to wręcz idealna sala na imprezy okolicznościowe w Warszawie. Sala była duża i przestronna, mogła pomieścić nawet do stu dwudziestu gości. W sali znajdował się osobny parkiet taneczny, dzięki czemu wszyscy goście mogli liczyć na komfort. W dodatku cały budynek był klimatyzowany. Przed salą znajdował się duży teren zielony, gdzie można było odpocząć, a dzieci mogły skorzystać z atrakcji na placu zabaw. Nie mieliśmy problemów z wolnym terminem w dniu Pierwszej Komunii naszej córki, dlatego zdecydowaliśmy się na zarezerwowanie sali. Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Wynajęta przez nas sala okazała się świetnym wyborem. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Serwowano tam naprawdę smaczne jedzenie, a obsługa była miła i pomocna. Dzięki odpowiedniej ilości kelnerów, wszyscy goście byli szybko obsłużeni, a na stoły cały czas donoszone były przekąski oraz zimne napoje. Byłam bardzo zadowolona również z eleganckiego wystroju wnętrza, które odpowiadało tematycznie przyjęciu.