Gdzie regenerują turbosprężarki w Świętokrzyskim

Od kilkunastu miesięcy jestem w posiadaniu mojego wymarzonego samochodu. Dzięki zastosowanej turbosprężarce moc silnika jest na tyle wysoka, że bez problemu jestem w stanie wykonać manewr wyprzedzania, nawet na krótkich odcinkach prostej drogi. Od kilku dni zauważyłem, zwłaszcza podczas mocniejszego przyspieszania, że coś jest nie tak.

Musiałem zregenerować turbosprężarkę

regeneracja turbosprężarki świętokrzyskieCzym prędzej udałem się do zaufanego mechanika, u którego naprawiałem każdą mniejszą czy większą usterkę. Po kilkudziesięciu minutach sprawdzania co może być tego przyczyną usłyszałem werdykt, będzie potrzebna regeneracja turbosprężarki Świętokrzyskie akurat słynie z dużej ilości sklepów z częściami samochodowymi. Dodatkowo dowiedziałem się, że bardzo dobrze zrobiłem, że przyjechałem od razu kiedy zauważyłem, że coś jest nie tak. Wielu kierowców bagatelizuje ten problem i wtedy bardzo często turbosprężarka nie nadaje się już do niczego i trzeba kupować nową. Koszty nowej turbosprężarki są dużo większe niż ich regeneracja. Mój mechanik poinformował mnie również, że wyślę moją turbosprężarkę do zaprzyjaźnionej firmy, która zajmuje się regeneracją. Ceny są u nich bardzo konkurencyjne, a czas realizacji najszybszy w okolicy. Zgodziłem się, miałem do niego pełne zaufanie i wiedziałem, że nie współpracowałby z przedsiębiorstwami, które robiłyby fuszerkę. Czas oczekiwania wynosił maksymalnie 5 dni roboczych.

Po dokładnie tygodniu mogłem odebrać moje auto ze zregenerowaną turbosprężarką. Od razu wybrałem się na obwodnicę aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Już po pierwszym mocniejszym naciśnięciu pedału gazu poczułem, że pełna moc mojego samochodu wróciła. Miałem nawet wrażenie, jakby przybyło mu kilka lub nawet kilkanaście dodatkowych koni mechanicznych.