regulacja okien poznań

Gdzie pracować?

Po zawodówce niezupełnie łatwo jest dostać się na jakiekolwiek studia, poza tym nawet za dużo o tym nigdy nie myślałem. No bo na jaki kierunek tak naprawdę mógłbym pójść? Wielkich zainteresowań nigdy nie miałem, ale nadaję się do fizycznej pracy i ogólnie taki ze mnie złota rączka.

Gdzie można pracować?

regulacja okien poznańPomyślałem więc czemu by się nie zatrudnić w podobnej pracy? Mieszkam w Poznaniu i akurat miałem szczęście, ponieważ nowych pracowników poszukiwał serwis okien. Poszedłem więc na rozmowę kwalifikacyjną, a po tygodniu otrzymałem telefon, że zostałem zatrudniony. Radości nie było końca! Po wstępnym szkoleniu w sklepie, moim głównym zadaniem, jako nowego pracownika został montaż nawiewników oraz inne mniejsze zadania, jak pomoc w noszeniu narzędzi i potrzebnych elementów w miejscach, w których mieliśmy zlecenia. Zajmowałem się tym przez dwa miesiące, aż mój przełożony uznał że jestem gotowy przejść o szczebel wyżej. Regulacja okien poznań była dla mnie czymś nowym, ale z moim zmysłem do prac manualnych szybko nauczyłem się wszystkich potrzebnych czynności i zgłębiłem niezbędną wiedzę do prawidłowego wykonywania tych i bardziej zaawansowanych zadań. Niebawem szef wezwał mnie do siebie i oświadczył, że od tej pory głównym moim zadaniem będzie naprawa okien i otrzymałem służbowy samochód i telefon, oraz podwyżkę o tysiąc złotych.

Niesamowicie się ucieszyłem z awansu, a tak się złożyło, że był to piątek i mogliśmy z rodziną świętować. Nie żałuję podjętych po szkole zawodowej decyzji ? w porównaniu nawet z ludźmi po studiach zarabiam nie gorzej, a często nawet lepiej i wykonuję pracę, w której dobrze się czuję.