Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseosr/domains/miastooferuje.szczecin.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Gdzie kupić wiatę rowerową? - miastooferuje Szczecin

Gdzie kupić wiatę rowerową?

Odpowiednie zabezpieczenie rowerów naszych pracowników powinno leżeć w naszym interesie. Przyczyn tego jest wiele. Przede wszystkim pracownik, który nie musi myśleć o tym, co dzieje się z jego rowerem, jest znacznie bardziej wydajny, gdyż może skupić się na powierzonych mu zadaniach. Poza tym będzie bardziej zadowolony z tego, że pracuje w naszej firmie.

Czy zakup wiaty rowerowej się opłaca?

wiaty na rowery zamykaneDlatego warto kupić i postawić na naszym terenie odpowiednią wiatę na rowery. Będziemy mogli dzięki niej skutecznie chronić nasze jednoślady przed deszczem, śniegiem czy słońcem, które tez przecież potrafi być dla nich bardzo niebezpieczne. Warto wybrać wiatę z blaszanym dachem, który będzie skutecznie chronił nasze rowery przed nadmiernym przegrzaniem. To bardzo ważne, ponieważ wiele elementów rowerów nie może być poddawanych zbytniej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. To jest dla nich bardzo szkodliwe. Dlatego warto trzymać rower w miejscu, w którym będzie on zabezpieczony przed słońcem, na przykład w krytej blachą wiacie. Obecnie można dostać takie konstrukcje w wielu punktach w naszym kraju ,a ich postawienie nie wymaga żadnego pozwolenia na budowę. W końcu to tylko blaszana konstrukcja z dachem i bocznymi ściankami. Warto więc w nią zainwestować i to jak najszybciej. Ucieszy to wszystkich naszych pracowników. Warto postawić na wiaty na rowery zamykane na klucz.

To bardzo praktyczne rozwiązanie, które obecnie stosuje już naprawdę wielu przedsiębiorców. Możliwe jest dzięki temu trzymanie wielu rowerów w jednym miejscu. Sprawdzi się to nawet w sytuacji, gdy wielu naszych pracowników podróżuje do pracy takim własnie środkiem transportu. To bardzo ważne, aby móc zapewnić naszym pracownikom odpowiedni komfort psychiczny podczas pracy.