Funkcjonalne strony www w Częstochowie

Komputery to moja pasja. Od dziecka się nimi interesowałam i kilka już w życiu miałam. Wszystkie oszczędności przeznaczałam na nowe, ulepszone oprogramowanie. To był mój świat, w który od najmłodszych lat czułam się jak ryba w wodzie. Tylko ja i mój wspaniały sprzęt komputerowy ? to było moje źródło szczęścia. Kiedy po studiach dostałam pracę w Urzędzie Miasta jako grafik komputerowy, pomyślałam, że los się do mnie uśmiechnął. Praca nie była ciężka, zarobki dość niskie, ale nie narzekałam, bo zajmowałam się tym co sprawia mi radość.

Zlecenie na funkcjonalną stronę www w Częstochowie

funkcjonalna strona www w CzęstochowieJakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby założyć własną działalność gospodarczą. Z moim wykształceniem nie było to takie trudne. Chciałam projektować strony internetowe. Pocztą pantoflową rozeszło się wśród znajomych z pracy, czym się zajmuję. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze zlecenia. Nie brałam za to dużo pieniędzy, ale dało się przeżyć. Starczało mi na życie, głodna nie chodziłam. Pamiętam dokładnie moje pierwsze zlecenie. To była funkcjonalna strona www w Częstochowie. Kontakt z klientem był nieco utrudniony poprzez dzielący nas kontynent. Mimo tej niedogodności zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby wypaść profesjonalnie. I tak też się stało. Zadbałam o wizerunek strony na wysokim poziomie, odpowiedni układ kart i dodatków oraz stonowaną szatę graficzną. To zlecenie otworzyło mi drzwi do kariery i zapoczątkowało długofalową współpracę z tym zagranicznym klientem.

W życiu można odnieść sukces nie tylko ciężką pracą. Należy też słuchać ludzi, ich potrzeb i oczekiwań względem nas. Wtedy wystarczy cierpliwie czekać, aż szczęście zapuka do naszych drzwi, a życie zawodowe przerodzi się w jedno pasmo sukcesów. Oczywiście nie ma nic za darmo. Czasem za powodzenie w zawodzie trzeba zapłacić wysoką cenę. Mimo wszystko warto.