Elegancka kuchnia z frontami na wysoki połysk

Planując odświeżenie lub generalny remont kuchni, warto postawić na klasykę oraz elegancję, która spodoba się niemal każdemu właścicielowi. Najczęściej klienci stawiają na przepiękne fronty meblowe z wysokim połyskiem, które dodają niezwykłego charakteru całemu aranżowanemu wnętrzu. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w niewielkich kuchniach, jak i otwartych aranżacjach. Obecnie producenci mebli oferują klientom przeróżne wykończenia frontów oraz kolory, aby móc idealnie dopasować je do własnych upodobań i projektu.

Gdzie zamówić połyskujące fronty kuchenne?

fronty meblowe na wysoki połyskNajlepiej zdecydować się na zamówienie indywidualne pod wymiar posiadanych już mebli kuchennych lub złożyć zamówienie na wykonanie całej zabudowy, która wpasuje się doskonale w wymiary pomieszczenia i po prostu będzie dobrze się prezentować. Niektórzy decydują się na same fronty meblowe na wysoki połysk, aby jedynie nieco odświeżyć wygląd starej kuchni, zostawiając całą resztę szafek i szuflad. Oprócz samych frontów dobrze także pomyśleć o zakupie nowych uchwytów, chociaż w przypadku nowoczesnych kuchni, zazwyczaj stawia się na innowacyjne otwieranie TIP-ON. Oczywiście warto także dopasować nowy blat do frontów – tutaj należy kierować się głównie kolorem szafek, jak również funkcjonalnością. Najczęściej klienci decydują się na drewniane lub kamienne blaty, które doskonale pasują do wysokiego połysku.

Posiadając błyszczące fronty, należy pamiętać o ich regularnym i odpowiednim czyszczeniu, aby na powierzchni nie pozostawały plamy i ślady po odciskach palców, które nie prezentują się zbyt dobrze i mogą popsuć cały efekt zaaranżowanej kuchni. Obecnie coraz więcej klientów decyduje się na kolorowe fronty, m.in. czerwone, żółte czy zielone, nadając oryginalnego charakteru całemu wnętrzu.