Dwustronne kocyki minky

Każde dziecko powinno mieć swój kocyk, pod którym czuje się bezpiecznie i komfortowo. Najpierw używamy go do zawijania niemowlaka, potem przykrywamy nim dziecko w wózku, lub łóżeczku, a na końcu dziecko może na nim się bawić w pokoju gościnnym. Jeden kocyk ma wiele zastosowań.

Jakie są kocyki minky?

kocyk minky dla dzieciDokonując wyboru najlepszego kocyka dla naszego dziecka, przede wszystkim należy się kierować bezpieczeństwem i jakością wykonania. Produkt nie może zawierać szkodliwych substancji, ostrych elementów i sztucznych, nieoddychających materiałów. Do wyboru mamy kocyki uszyte z bawełny, bambusa, wiskozy, poliestru, polaru i miękkiej dzianiny. Na lato najlepsze będą te lekkie i przewiewne, a na zimę grubsze z ociepleniem. Kocyk minky dla dzieci jest uszyty z bawełny i miękkiego polaru, który nie mechaci się ani nie rozciąga pod wpływem prania. Jest on dwustronny, z jednej jest miękka bawełna, a z drugiej puchaty polar, do którego dzieci uwielbiają się przytulać. Tkanina jest odporna na wysokie temperatury i spokojnie można ją prać w pralce w temperaturze nawet sześćdziesięciu stopni. Polar minky ma malutkie wypuklenia, które tworzą bardzo ciekawa teksturę miękką w dotyku. Cienkie kocyki mają grubość około jednego centymetra, a grubsze sięgają nawet do dwóch i pół centymetra i posiadają silikonowe, albo piankowe wypełnienie. Materiały są barwione przy użyciu naturalnych barwników, które nie blakną podczas prania i długo zachowują swoją intensywność. Koc możemy kupić w dwóch rozmiarach dla noworodka i starszego dziecka.

Jeden kocyk minky posłuży naszemu dziecku przez długie lata, ponieważ jest wytrzymały i bardzo praktyczny. Doskonale nadaje się na prezent, z którego będzie zadowolony dzidziuś, ale także jego rodzice. Oryginalne kocyki posiadają wszystkie certyfikaty i atesty, o których jest informacja na metce.