Dostałem nowego macbooka

 

Na święta otrzymałem od moich rodziców niesamowity prezent. Marzyłem o nim od roku. Był to nowy laptop. Prezent ten otwiera przede mną nowe możliwości. Od dłuższego czasu interesuje się grafiką komputerową. Wiążę z tym swoją przyszłość zawodową. Niestety do tej pory nie posiadałem sprzętu na którym mógłbym rozwijać swoje zainteresowania.

Poszukiwania pokrowca na nowy laptop

pokrowiec na macbook proCzęsto zostawałem po zajęciach na uczelni żeby popracować na dostępnym tam sprzęcie.Po zajęciach dorabiam sobie jako dostawca pizzy. Niestety przy obecnych zarobkach trochę zajęłoby mi odłożenie wymaganej kwoty. Rodzice argumentują swoją decyzję tym, że chcą przyczynić się do rozwoju mojej pasji. Bardzo im za to dziękuję. Następnego dnia po otrzymania sprzętu zabrałem się za poszukiwania odpowiedniej torby do laptopa. Pokrowiec na macbook pro kosztuje całkiem niezłą sumkę. Na szczęście zdążyłem już odłożyć trochę z dotychczasowej pracy. Udało mi się zamówić pokrowiec po niższej cenie ze względu na trwającą wyprzedaż. Bardzo lubię dbać o wszystkie rzeczy, które posiadam. Niektórzy się dziwią, że rzeczy które mi służą kilka lat im by wystarczyły na kilka miesięcy. Wszystko jest kwestią podejścia. Jeżeli od początku dbasz o dobra, które nabywasz służą one Ci dłużej. Dlatego zaraz po otrzymaniu wymarzonego macbooka postanowiłem zakupić do niego dedykowany pokrowiec, który zagwarantuje właściwą ochronę podczas przemieszczania sprzętu. W przyszłości planuję również dokupić tablet graficzny, który umożliwi mi poszerzenie możliwości mojego nowego sprzętu o dodatkowe opcje.

Cel ten planuję zrealizować w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Mam teraz trochę więcej czasu wolnego na uczelni. Warto go odpowiednio wykorzystać. Jeśli jeszcze trochę się podszkolę z zakresu grafiki będę mógł zacząć brać zlecenia, które są dużo lepiej płatne niż wożenie pizzy. Na nowym sprzęcie będzie to dużo łatwiejsze do zrealizowania.