Dobry pomysł na prezent

Mój chrześniak zdał w tym roku maturę oraz zdawał także egzaminy na studia. Wybrał kilka kierunków, na które chciał się dostać. Są to trudne kierunki dlatego też trzymała cała rodzina kciuki żeby mu się udało. Co prawda chrześniak jest osobą bardzo zdolna ale jednak zawsze stres też może zrobić swoje.

Zakup kolekcjonerskiej legitymacji na prezent

kolekcjonerska legitymacja studenckaW tym tygodniu miał otrzymać odpowiedz o tym gdzie się dostał. Ja przeczuwałam, że będzie dobrze dlatego też postanowiłam przygotować się do tego wydarzenia. Widziałam w internecie, że jest coś takiego jak kolekcjonerska legitymacja studencka i postanowiłam ją dla niego zamówić. Oczywiście oprócz tego będzie też prezent w postaci pieniędzy, które jak wiadomo dla studenta są bardzo ważne. A taka legitymacja uważam, że jest to taki sympatyczny prezent. Wysłałam więc jego śmieszne zdjęcie i zamówiłam legitymację. Gdyby nie to zdjęcie i śmieszne napisy to wyglądałaby jak prawdziwa. Realizacja była bardzo szybko. I dobrze bo jednak bałam się trochę, że mogę z nią nie zdążyć. W dzień ogłoszenia wyników zapakowałam prezent dla chrześniaka i poszłam do siostry. Akurat siostrzeniec dowiedział się, że został przyjęty na wszystkie kierunki także radość w domu była ogromna. Ja dałam mu wtedy swój prezent. Gdy go zobaczył był bardzo szczęśliwy. Wszyscy śmialiśmy się z tego. Włożył legitymację do portfela i powiedział, że idzie się pochwalić kolegom tym co dostał no i oczywiście tym, że się dostał. Moja siostra powiedziała mi, że dawno się z niczego tak nie cieszył.

I, że ja zawsze wiem co mu kupić. Ja po prostu często szukam inspiracji na prezent w internecie. I widziałam, że takie śmieszne kolekcjonerskie dokumenty są teraz szalenie popularne na rożnego rodzaju prezenty. Jest także kolekcjonerskie prawo jazdy czy dowód osobisty.