Dobrego fotografa potrzeba w szczególnych chwilach

Kiedyś chciałam być fotografem. Od kiedy tylko sięgam pamięcią – zawsze jeśli tylko miałam taką okazję – łapałam za aparat i biegałam z nim po całym mieszkaniu robiąc zdjęcia z każdego okna – mieszkałam na wysokim piętrze z pięknym widokiem na pola i łąki – na skraju miasteczka.

Ważne zdjęcia tylko u dobrego fotografa

dobry fotograf toruńZawsze bardzo to lubiłam. Kiedy po raz pierwszy kupiłam sobie swój własny aparat fotograficzny – cyfrówkę – myślałam, że pęknę z dumy i zachwytu. Nie było dnia ani godziny, żeby nie wracała do niego myślami i nie chciała cyknąć jakiejś fotki. Potem całymi godzinami zgrywałam te zdjęcia na komputer, wklejałam do rozmaitych folderów i patrzyłam które z powiedzmy dziesięciu ujęć jednego kadru jest najlepsze i robiłam wielogodzinną selekcję po każdej sesji. Potem już nie miałam na to niestety czasu i przyszedł moment, kiedy sama potrzebowałam fotografa. Wrzuciłam w wyszukiwarkę dobry fotograf Toruń i znalazłam mnóstwo ofert. Po kilkudniowej lekturze różnych stronek wybrałam się do jednego z wyselekcjonowanych fotografów. Potrzebowałam zdjęć legitymacyjnych  i chciałam, żeby to zrobił dobry fotograf. Zależało mi na tym, żebym wyglądała na nich naturalnie, żeby światło było odpowiednie, tło takie jakie powinno i żeby uchwycił mój najlepiej wyglądający uśmiech, ten uśmiech numer jeden. W końcu to ważne zdjęcia. Ku mojemu zadowoleniu po wykonaniu zdjęć u tego fotografa otrzymałam zestaw ze zdjęciem w większym formacie jako gratis. To było bardzo miłe z jego strony. Moje zdjęcia wyszło dokładnie tak jak chciałam i nie odbiegały od poziomu mojej wiedzy fotograficznej, jaką nabyłam przez lata mojej pasji, uf.

Tak sobie teraz myślę, że chętnie wróciłabym i sama do fotografowania. Sprawiało mi to kiedyś bardzo dużo frajdy, to była moja pasja i czerpałam z niej bardzo dużo przyjemności. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdę trochę wolnego czasu i wrócę do tego tematu.