Dobra tapeta na pęknięcia z włókna szklanego

Wszystkim tym którzy tak jak ja nie lubią remontów i wiążącym się z tym pracami remontowymi polecam prześledzić wszelkie nowinki dotyczące tej tematyki. Ja dzięki temu zaoszczędziłam sobie i mężowi szlifowania i gładzenia ścian.

Tapeta szklana na ściany

tapeta z włókna szklanego na pęknięciaMieszkamy w starej, ale odnowionej kamienicy. Nasze mieszkanie jest obszerne i jak na kamienice przystało charakteryzuje się wysokimi pokojami. Lubię mieć dużą przestrzeń, a wysokie sufity powiększają optycznie moje trzypokojowe mieszkanie. Remont w domu robimy co kilka lat, bardzo nie lubię dezorganizacji, jaka w tym czasie pojawia się w moim życiu. Wszystko pokrywa się pyłem i kurzem a dotychczasowe czyste szafy i półki stają się zagracone. W tym roku aby uniknąć dodatkowej pracy przy remoncie postanowiłam poszukać materiałów, które mogłyby nam to ułatwić. W naszym przypadku remont głównie dotyczył ścian, które pękały w różnych miejscach. Mieszkanie w starej kamienicy ma swoje wady i zalety. Wadą w naszym przypadku były właśnie pęknięcia. Szukając sposobu na pękające ściany znalazłam artykuł dotyczący tapety z włókna szklanego. Tapeta z włókna szklanego na pęknięcia nadawała się w sam raz. Okazało się, że na rynku dostępna jest tapeta, która dzięki swoim właściwościom i odporności na uszkodzenia mechaniczne doskonale zabezpiecza ściany. Nadaje się do każdego wnętrza a dzięki doskonałej przepuszczalności nadaje się również do łazienki i kuchni. Tapeta doskonale tuszuje drobne pęknięcia, niweluje nierówności i krzywe ściany. Sposób montażu tapety z włókna jest identyczny jak zwykłej tapety. Tapeta z włókna szklanego jest dostępna w różnych modnych wzorach, ale dostępna jest również wersja gładka. Tapetę taką można pokrywać farbą i cechuje się ona dużą żywotnością. Dzięki takiej tapecie na długo zapomnę o szpachlowaniu ścian.

Remont w naszym przypadku okazał się tym razem bardzo szybki, a wręcz przyjemny. Na pękające ściany zamontowaliśmy gładkie tapety, które doskonale zatuszowały wszelkie usterki znajdujące się na ścianach. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tapety z włókna szklanego.