Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseosr/domains/miastooferuje.szczecin.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Dlaczego woda alkaliczna jest lepsza? - miastooferuje Szczecin

Dlaczego woda alkaliczna jest lepsza?

 

W związku z tym, że nasz organizm stanowi bardzo skomplikowane kolokwialnie mówiąc urządzenie, zdecydowanie należy odpowiednio dbać o wiele względów w celu prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Jednym z bardzo ważnych elementów naszego organizmu jest odczyn ph naszego środowiska wewnętrznego, gdyż choroby takie jak kwasica czy zasadowica metaboliczna pomimo mało znaczących na początku objawów w rzeczywistości może okazać się bardzo groźna dla naszego ustroju. 

Woda o odczynie zasadowym

jonizator wody w domuPh naszego ciała wynosi w przybliżeniu około 7,3 ph, co jednoznaczne jest z tym, że środowisko wewnętrzna naszego ciała oscyluję w okolicach ph obojętnego, czyli nieszkodliwego dla naszego organizmu. Medycyna zaleca ph lekko alkaliczne czyli lekko podwyższone ph w stronę zasady, gdyż to podobno zwiększa przyswajanie wielu składników oraz wpływa na korzystne funkcjonowanie narządów, które nie mogą działać w zakwaszeniu. Właśnie dlatego zalecanym postępowaniem jest montowanie urządzenia jakim jest jonizator wody w domu, gdyż przez swoje działanie wpływa on na nadawanie alkalicznego charakteru wodzie, którą spożywamy w związku utrzymujemy odpowiedni stosunek pierwiastków zasadowych do kwasowych w ustroju przez co nasz organizm może działać sprawnie. W związku z tym, że jonizatory nie są drogie oraz działają bardzo skutecznie, zdecydowanie każdy powinien zadbać o to, aby takie urządzenie znalazło się w domu lub mieszkaniu. Gdyż spożycie wody o takich charakterze ma na pewno lepszy wpływ na naszą gospodarkę kwasową niż np. słodzone napoje, które spożywane w dużych ilościach zakwaszają bardzo skutecznie nasz organizm. Dlatego właśnie jonizatory wody są bardzo dobrym pomysłem.

Jeśli chodzi o odpowiednie zachowania, które mają na celu zwiększenie ochrony naszego zdrowia, to zdecydowanie zadbanie o jonizator wody doskonale wpłynie na gospodarkę kwasową naszego organizmu. Spożycie wody na poziomie ok. 3 litrów dziennie, która jest jonizowana zdecydowanie polepszy stan naszego zdrowia jeśli oczywiście nie mamy zasadowicy.