Czym są kasetony reklamowe

Coraz większa grupa właścicieli firm zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest reklama ich marki w pozyskiwaniu nowych klientów. Nasze społeczeństwo w dużej części jest wzrokowcami. Z tego też względu odpowiednio oznaczone budynek firmy powinien przyciągać do siebie potencjalnych klientów oraz tworzyć obraz profesjonalnej marki. 

Identyfikacja marki dzięki kasetonom reklamowym 

kasetony reklamowe łódźKasetony reklamowe coraz częściej znajdują swoje zastosowanie w reklamie firmy bądź produktu. Coraz mocniej wypierają one tradycyjne szyldy znajdujące się na ścianach budynków bądź nad drzwiami. Jest to jedna z najlepszych metod identyfikacji firmy. Na kasetonach reklamowych najczęściej znajduje się logo oraz nazwa firmy. W wielu przypadkach są one podświetlane, z tego też względu są widoczne dla klientów przez całą dobę. Możemy je podzielić na wiele rodzajów. Najbardziej popularnym jest podział na jednostronne lub dwustronne. Druga opcja najczęściej montowana jest na haczykach i zapewnia przechodniom możliwość odczytu, niezależnie z której strony się znajdują. Kasetony są stosowanie nie tylko na zewnątrz budynku, na elewacjach, ale również wewnątrz. Wykonane są z materiału, który zapewnia odporność na warunki atmosferyczne. Jest on zdecydowanie bardziej odporny niż ten użyty w przypadku tradycyjnych szyldów. Najczęściej wykorzystywanym materiałem jest dibond, metal oraz pleksi. Jeśli chodzi o kasetony reklamowe łódź jest miastem, w którym z pewnością otrzymamy interesujący nas produkt. Ich kształt nie jest ograniczony jedynie do najbardziej popularnego prostokąta, mamy możliwość wyboru nawet najbardziej skomplikowanych form. 

Dzięki kasetonom reklamowych jesteśmy postrzegani jako profesjonalna firma. Są one sposobem na identyfikację naszej marki. Podświetlanie LED sprawia, że są one widoczne nie tylko w dzień, ale równie dobrze w nocy, co w przypadku długich jesiennych bądź zimowych wieczorów jest szczególnie istotne.