skatepark

Czy można zimą korzystać ze skateparków?

Miasto zimą wygląda pięknie. Zmienia się jego krajobraz i wszystko w około staje się białe. Podczas zimowych dni możemy chodzić do kina, teatru czy na zakupy. Ale czy możemy uprawiać sporty? Wiele sportów można uprawiać w przeróżnego rodzaju klubach lub siłowniach.

Tory samochodowe i skateparki

skateparkNie ważne jaka jest pogoda na zewnątrz. W przypadku jazdy na rowerze zima nie pozwala na uprawianie tego typu sportu. Bieganie w zimie też jest czynnością, która w zimie jest utrudnieniem. Ciężko dobrać odpowiednią garderobę do zimowego biegania. Mała dostępność odśnieżonych ścieżek oraz wszechobecny lód są także sporymi utrudnieniami dla biegacza. Jednak w mieście takim jak Bydgoszcz fani deskorolek oraz rowerowi wyczynowcy mogą jeździć bez przeszkód nie ważne czy na dworze jest lód czy pada śnieg. Każdy skatepark oraz wakepark w tym mieście jest zadaszony. Nawet w nocy jazda na desce czy rowerze to nie problem. Oba te obiekty są oświetlone. Ich doskonała lokalizacja w centrum miasta pozwala każdemu na szybkie dotarcie do obiektu. Osoby, nawet z najdalszych zakątków miasta Bydgoszcz na skatepark mogą dotrzeć komunikacją miejską. Duży i oświetlony parking koło obiektu pozwoli na darmowe zaparkowanie samochodu. W obu obiektach są dostępne toalety oraz małe bistro, w którym możemy zjeść przeróżne przekąski takie jak hamburgery, frytki, hot-dogi, kebaby, a także chipsy, paluszki oraz orzeszki ziemne.

W ofercie są również dostępne napoje zimne oraz gorące. Miejsce to posiada również mały skatepark dla dzieci, a w wakeparku dzieci odnajdą rowerowy tor przeszkód. Z kolei na stronie 4emotion ? Tory samochodowe można znaleźć.