Biała cegłą pięknie wyglądała

Zawsze podobały mi się minimalistyczne wnętrza. Zdecydowałam się na remont mojego salonu. Nie jest duży więc chciałam go optycznie powiększyć. Czytałam o różnych możliwościach i zdecydowałam się na kontakt z ekipą remontową, która wykona mi remont. Omówiliśmy wszystkie szczegóły. Panowie zrobili dokładne pomiary i wiedziałam ile różnych materiałów będę potrzebować. Znalazłam fajny projekt salonu, który można było wykorzystać u mnie w mieszkaniu.

Zdecydowałam się kupić białą cegłę

biała cegła z fugąMiałam praktycznie te same wymiary w pokoju. Pojechałam do sklepu budowlanego i zorientowałam się jakie są dostępne towary. Spodobała mi się biała cegła z fugą. W sklepie była położona taka cegłą na ścianie i bardzo fajnie to wyglądało. Wiedziałam, że białą cegłą optycznie powiększy moje wnętrze. Poza tym cegła wyglądała bardzo elegancko. Zakupiłam potrzebną ilość z dowozem bezpośrednio do mojego mieszkania. Wówczas ekipa remontowa mogła od razu po dostawie zabrać się do pracy. W ciągu tygodnia kiedy ja przeprowadziłam się do mojej mamy cały remont w salonie został skończony. Mieszkanie zostało przez fachowców sprzątnięte. Salon prezentował się bardzo elegancko. Wybór białej cegły był strzałem w dziesiątkę. Ściana elegancko wyglądała i bardzo nowocześnie. Byłam nią zachwycona. Fachowcy się dobrze spisali. Ściana z cegły jest ponadczasowa. Już kilka lat temu byłą dostępna i często się z niej korzystało.

Jednak wzory i faktury były trochę inne. Teraz są bardziej nowoczesne i idealnie pasowały do mojego wnętrza i moich upodobań. Nowoczesna cegła idealnie pasuje także do mebli, które zdecydowałam się zakupić. Jasne wnętrze jest bardzo przytulne i na pewno będzie mi się w salonie miło spędzało mój wolny czas. Warto korzystać z inspiracji, które są dostępne w różnych czasopismach czy w Internecie.