Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseosr/domains/miastooferuje.szczecin.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Automatyka sterująca bramami przemysłowymi - miastooferuje Szczecin
bramy rolowane

Automatyka sterująca bramami przemysłowymi

Miniaturyzacja elementów elektronicznych i rozwój układów logicznych umożliwiają zastosowanie nowych technologii w praktycznie wszystkich dziedzinach. Dotyczy to również szeroko rozumianej logistyki, gdzie ciężkie i nieporęczne wrota stalowe są zastępowane przez lekkie bramy przemysłowe, łatwe w montażu i niezawodne w eksploatacji.

Nowoczesne technologie na magazynach

bramy rolowaneDo ich produkcji wykorzystuje się takie materiały jak PCV, aluminium, wysoce odporne tkaniny oraz stal nierdzewną. Ich głównym zadaniem staje się najłatwiejsze i najszybsze dopuszczenie do załadunku i rozładunku towaru, a nie uczynienie z magazynu twierdzy nie do zdobycia. Nowoczesne siłowniki napędzają bramy szybkobieżne, a wysoce zaawansowane układy czujników sterują ruchem elementów. Istnieje możliwość wyposażenia ich odpowiednie sprzęgła i czujniki, zajmujące się wykrywaniem ciał stałych postawionych na drodze bramy. Dzięki temu zapewnione zostaje bezpieczeństwo, tak towarów, jak i pracujących tam ludzi. Podobne zabezpieczenia posiada brama rolowana. Tu również można zastosować dodatkowe czujniki optyczne lub kratę świetlną. Układ sterowania dopuszcza otwieranie i zamykanie lokalnie, lub po podłączeniu do centrali cyfrowej, zdalne.

Stosowane w sklepach, jako drzwi, kraty rolowane, wykorzystują inną technikę. Umożliwiają manipulowanie elektroniczne, przyciskami lub włącznikiem z kluczykiem, mają też możliwość wykorzystania ręcznego mechanizmu. Za pomocą specjalnej korby można taką kratę zamknąć lub otworzyć manualnie, co przydaje się w momentach braki zasilania.

Czytaj więcej na http://systemo.eu