atrakcje na imprezy dla dzieci

Atrakcje na imprezy dla dzieci – moja firma

Moja firma funkcjonuje od pięciu lat. Główna nasza specjalność to organizacja imprez dla dzieci. Długo zbierałem odpowiednich pracowników. Była duża ilość osób chętnych ale ja chciałem wybrać samych profesjonalistów.

Dzięki nam każda impreza dla dzieci to sukces

atrakcje na imprezy dla dzieciNa szczęście wszyscy dobrze się dogadują i przyjaźnią. Łatwo można zauważyć naprawdę fajną atmosferę w mojej firmie. Często wszyscy razem siadamy przy kawie i dobrym ciastku i przeprowadzamy burzę mózgów. Zastanawiamy się jak ulepszyć działalność, czy nie dodać czegoś nowego lub usunąć niesprawdzające się atrakcje. Przeprowadzamy różne badania wśród naszych klientów. Nawet tych najmłodszych. Opowiadają nam z czego lubią korzystać najbardziej a my nagradzamy ich firmowymi zabawkami. W tym roku wprowadziliśmy atrakcje w plenerze dla dzieci. Ogromna ilość osób zaczęła z tego korzystać.
Na okres wiosenny i letni musiałem zatrudnić więcej osób do pomocy. Nie sądziłem, że stanie się to takie popularne. Największą furorę robią dmuchane zamki i obiekty po których można skakać. Także dmuchane zjeżdżalnie często są zamawiane. Widać po twarzach dzieci, że sprawia im to wielką frajdę. Sam raz na jakiś czas uczestniczę w imprezach razem z pracownikami. Nie jestem tam tylko po to, by sprawdzić czy odpowiednio pracują ale po prostu sam z siebie chce zobaczyć te szczęśliwe szkraby. Oprócz tego oferujemy kreatywne niezapomniane atrakcje na imprezy dla dzieci takie jak: tworzenie biżuterii, malowanie twarzy czy kącik do rysowania i malowania. Głównie interesują się tym dziewczynki. Dla chłopców oferujemy budowę różnych obiektów z gigantycznych klocków. Świetnie się przy tym bawią. Rodzice i ich dzieci są niezwykle zadowoleni z moich usług. Ciągle mam do czynienia z pochwałami i podziękowaniami. Myślę czy nie powiększyć działalności firmy do innych pobliskich miast. Na razie są to tylko plany jednak coraz poważniej o tym rozmyślam.

Mam nawet kandydata na mojego zastępce. Jest do mnie bardzo podobny, myślę, że sprawdzi się w roli szefa. Chwilowo wstrzymam się z podjęciem decyzji bo różnie to może wyjść.